نگار اردیبهشت میهمان نکا می شود

شناسهٔ خبر: MTE1NTgy -
چهارمین همایش نگار اردیبهشت با حضور خوشنویسان، شاعران و هنرمندان مازندران، عصر پنجشنبه ٢٧ اردیبهشت ، ساعت ١٦ در مجتمع فرهنگی و هنری امیرالمومنین(ع) این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پیک نکا، مهدی روحی با اشاره به برگزاری این همایش با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر،  آموزشگاه خوشنویسی کلهر، آموزشگاه خوشنویسی نگارینه، شهرداری و شورای اسلامی شهر نکا اظهار کرد: امسال علاوه بر افتتاح نمایشگاه آثار خوشنویسان استان در گالری هنری این اداره، میزبان اساتید طراز اول کشور در زمینه خوشنویسی  از جمله علی شیرازی و اسرافیل شیرچی خواهیم بود و در کنار این عزیزان از حضور شاعر ارجمند سهیل محمودی و غلامرضا رضایی نیز بهره مند خواهیم شد.

وی افزود: برگزاری چنین همایش هایی بسترساز ایده آلی را برای توجه مردم به ویژه جوانان و نوجوانان به مقوله هنر به ویژه خوشنویسی فراهم می کند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا با بیان امیدواری در گسترش روز افزون فرهنگ و هنر در جامعه، برای  بالندگی و پویایی کشور از هنردوستان و هنرمندان استان به ویژه شرق مازندران خواست تا در این همایش شرکت کرده و بر داشته های معنوی، هنری، علمی و فرهنگی خود بیافزایند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه