امام جمعه نکا:

ماهیت عهد شکنی دولت آمریکا برای مردم ایران روشن شد

شناسهٔ خبر: MTE1NDMz -
امام جمعه نکا گفت: ماجرای برجام سبب شدتا از این طریق ملت ایران با ماهیت عهد شکنی دولت استکباری آمریکا آگاه شود.

به گزارش پیک نکا،  حجت الاسلام محمد باقر محمدی لادینی عصر پنجشنبه درآیین گرامیداشت هفته معلم در مجتمع ورزشی شهید بردبار نکا گفت: میلیون ها دانش آموز امانت خانواده هایشان هستند که باید به معلمان سپرده شوند. در این راستا اگر معلم شایستگی چنین امانتی را نداشته باشد قطعا حق تعلیم و تربیت این دانش آموزان از وی سلب خواهد شد.

وی با بیان اینکه علم، ایمان، تقوا و بصیرت در ما باید رشد کند، افزود: باید خودمان را بنا به اتفاقات روز جامعه عوض کنیم تا شایسته تصمیم های بهتر خدا نسبت به خودمان باشیم چرا که همواره ما در تمامی عرصه ها مدیون خون شهدا هستیم.

امام جمعه نکا اضافه کرد: شهدا با سوختن و خاکستر کردن خود همه را مدیون خود کردند لذا دراین راستا باید خون بهاء و دستاورد شهدا در طول تاریخ انقلاب اسلامی حفظ شود.

لائینی با اشاره به مسائل مربوط به برجام و اتفاقات اخیر در این حوزه تصریح کرد: ماجرای برجام شاید مصلحت خدا بود تا از این طریق ملت ایران به ماهیت عهد شکنی دولت استکباری و وفا نشناس آمریکا آگاه شوند.

به گفته وی دشمن باید از نظر اخلاقی خلع سلاح شود که خوشبختانه دراین اتفاق اخیر ذات کثیف خود را به طور وضوح به نمایش گذاشت ودر واقع امروز این افتخار نصیب معلمان شد تا اولین سخنان مقام معظم رهبری در مورد اتفاقات اخیر برجام در جمع خدمتگذاران عرصه تعلیم و تربیت بیان شد.

فرماندار نکا نیز در ادامه مراسم اظهار کرد: معلمان در سخت ترین شرایط اقتصادی بهترین عملکرد جهادی و علمی را خلق می کنند که شایسته تکریم هستند.

جعفر احمدی با اشاره به معلم محوری دراین برهه از زمان گفت: معلمان سرداران عرصه جهاد فرهنگی هستند که همه ما را از کودک ، نوجوان ، جوان و قشر مسن جامعه وام دار خود می کنند که باید ضمن شایسته سالاری مقام معلم از این قشر زحمت کش جامعه حمایت کرد.

وی افزود: علی رغم تمامی تحریم ها علیه ایران اسلامی در شرایط کنونی کشور ما مسیر توسعه و پیشرفت را طی می کند در واقع این امر با دانش و رویکرد توسعه گرایی جوانان نخبه ایرانی با گفتار ارزشمند معلمان دیروز و امروز عملیاتی شد.

احمدی خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت و هوشیاری هر چه تمام تر با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری تهدیدهای دشمنان را برای خود به فرصت تبدیل می کنند و از این تهاجم سخت اقتصادی با موفقیت عبور خواهند کرد.

مهر

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه