مدیر آموزش و پرورش نکا:

طرح «چهارشنبه هایی با طعم هزارجریب» در نکا اجرا شد

شناسهٔ خبر: MTE1NDIx -
مدیر آموزش و پرورش نکا از اجرایی شدن طرح چهارشنبه هایی با طعم هزارجریب برای محرومیت زدایی این منطقه خبر داد.

به گزارش پیک نکا،  حسین پالار عصر پنجشنبه در آیین تکریم از مقام معلم که در مجتمع ورزشی شهید بردبار در نکا برگزار شد، اجرای طرح چهارشنبه هایی با طعم هزارجریب را برای محرومیت زادیی و تلاش در جهت ارتقای سطح آموزش ابتدایی منطقه هزار جریب نکا برشمرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

وی با اشاره به نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی و عملکرد بسیار خوب آموزش و پرورش در این حوزه افزود: اجرای طرح دورهمی با طعم کتاب در دوشنبه هرهفته برنامه ای با رویکرد فرهنگی و آموزشی برای نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی دانش آموزان عملیاتی شد.

رئیس آموزش و پرورش نکا اجرای طرح بالندگی را از دیگر طرح های موفق اداره آموزش و پرورش شهرستان نکا یاد کرد که در راستای کیفیت بخشی به کلاس های چند پایه و تلاش در جهت اجرای عدالت آموزشی انجام می شود.

به گفته پالار کسب رتبه برتر جشنواره تولید محتوای الکترونیکی توسط همکاران و دانش آموزان، راهیابی دبیران علوم به مرحله کشوری مسابقات آزمایشگاهی، کسب رتبه برتر استانی در نوزدهمین برنامه معلم پژوهنده، کسب ۴۳ رتبه زیر هزار در کنکور سراسری، راهیابی ۲۰ نفر از دانش آموزان به مرحله استانی المپیاد علمی و رشد ۱۱ درصدی و همچنین کسب رتبه اول استانی در جشنواره نوجوان خوارزمی از جمله افتخارات علمی آموزش و پرورش نکا در سال گذشته بود که مورد تقدیر قرار گرفت.

این مسئول آموزشی با اشاره به پروژه های عمرانی آموزش و پرورش نکا تصریح کرد: افتتاح دبیرستان آیت الله هاشمی رفسنجانی، کلنگ زنی زمین مدرسه شهید بردبار، افتتاح دبستان شش کلاسه شهدای روستای شیت، تکمیل پروژه مدرسه مسکن مهر، شناسایی املاک و زمین های متعلق به آموزش و پرورش و اقدام به شناسنامه دار کردن آن ها از طریق اخذ سند رسمی و پیگیری سند مالکیت اردوگاه ساحلی از جمله پروژه های عمرانی سال تحصیلی ۹۶ در نکا بود.

وی راهیابی ۳ نفر از دانش آموزان به مرحله کشوری مسابقات قرآنی، راهیابی چهار نفر از دانش آموزان به مرحله استانی پرسش مهر، اعزام ۱۵۰۰ نفر از دانش آموزان به اردوی راهیان نور ،کسب رتبه برتر استانی مشاوران در عملکرد بهداشت روان دانش آموزان و کسب رتبه برتر استانی دانش آموزان در جشنواره نوجوان سال را از دیگر اقدامات پرورشی آموزش و پرورش شهرستان نکا یاد کرد.

پالار با اشاره به نقش معلمان در ارتقای سطح علمی شهرستان نکا خاطرنشان کرد: معلمان با کلام نافذشان و عزم راسخ با تولید علم و دانش جهت خلق دنیای آینده برای آینده سازان ایران اسلامی در تلاش هستند در واقع با این ارزیابی آموزگاران میزان دانایی دانش آموزان احیا خواهد شد.

 در این مراسم از ۳۰ تن از معلمان و مدیران نمونه استانی و شهرستانی نکا تجلیل به عمل آمد.

مهر

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه