استاندار مازندران:

واحدهای تولیدی استان نباید به آسانی تعطیل شود

شناسهٔ خبر: MTE0ODMy -
استاندار مازندران گفت: در طرح حمایت از تولید دولت، کارگران با کنار هم قرار دادن ظرفیت‌ها می‌توانند نسبت به ایجاد واحد تولیدی اقدام کرده و دولت هم از آنها حمایت می‌کنند.

به گزارش پیک نکا، به نقل از بلاغ، محمد اسلامی عصر امروز در دیدار با جامعه کارگری مازندران در استانداری اظهار کرد: باید تلاش کنیم که در سال شعار حمایت از کالای ایران این امر به خوبی در استان محقق شود.

وی با اعلام اینکه جامعه کارگری نقش اساسی در تحقق شعار سال دارد، تصریح کرد: تولید کالای مناسب در خط تولید و ایجاد ارتباط مناسب با کارفرما و حمایت از مجموعه واحد تولیدی از مواردی است که باید توسط کارگر لحاظ شود.

استاندار مازندران در ادامه با اعلام اینکه طرح حمایت از تولید داخل باید به فرهنگ تبدیل شود، افزود: همت همه جانبه برای حمایت از تولید در سطح رسانه‌ها انجام شود.

این مسئول در ادامه با اعلام اینکه در استان مازندران باید بسترسازی مناسب برای تولید کالا انجام شود، تصریح کرد: واحدهای تولیدی در استان مازندران نباید به آسانی تعطیل شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: بررسی از وضعیت واحدهای تولیدی در استان مازندران شروع شده است و به صورت هفتگی متولیان حمایت از تولید در استان مسائل جامعه کار در استان به ویژه تولید را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی با اعلام اینکه نباید اجازه بدهیم واحدهای تولیدی دیگر در استان به سرنوشت نساجی دچار شوند، افزود: جامعه کارگری بیشترین نقش در توسعه اشتغال و کار دارد.

استاندار مازندران در ادامه با اعلام حمایت از کارگران که قصد تولید و راه اندازی واحدهای تولیدی را دارند، افزود: این طرح به صورت جدی مورد حمایت قرار می‌گیرد، به شرطی که صلاحیت‌های تولیدی در استان به خوبی لحاظ شود.

این مسئول با بیان اینکه تا پایان برنامه ششم میزان صادرات مازندران به سه میلیارد دلار باید برسد، گفت: بنده می‌خواستم این رقم را افزایش دهم، ظرفیت تولید در استان مازندران وجود دارد، باید تلاش‌ها بیشتر شود.

اسلامی از برنامه‌ریزی جدی برای توسعه اشتغال در استان خبر داد و گفت: به صورت جدی مسائل مربوط به توسعه کار در استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، در همین ارتباط اولین جلسه استان را دیدار با تشکل‌های تولید در استان اختصاص دادیم و این رویه همچنان ادامه پیدا می‌کند.

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه