ربیعی: خدا خواست آن پنالتی ناحق گل نشود

شناسهٔ خبر: MTE0NjI2 -
سرمربی تیم بادران تهران می‌گوید اشتباهات داوری علیه تیمشان، شانس صعود مستقیم به لیگ برتر را از این تیم گرفته است

به گزارش پیک نکا، محمد ربیعی سرمربی بادران تهران پس از کسب برد مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته سی و سوم مسابقات لیگ یک در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: اول از همه به تیم کادر فنی تیم نفت مسجدسلیمان خسته نباشید می‌گویم. در این مسابقه بچه‌ها به من لطف زیادی کردند و قصد داشتند با کسب برد به بنده بابت فوت مادرم تسکین بدهند. به همین دلیل بسیار زحمت کشیدند و با برنامه مقابل صدرنشین مسابقات قرار گرفتند. در نیمه اول سوار بازی بودیم و در نیمه دوم به خوبی مسابقه را کنترل کردیم و در نهایت توانستیم سه امتیاز حساس را به دست آوریم.

 

ربیعی هم‌چنین در خصوص جنجال به وجود آمده در انتهای بازی خاطرنشان کرد: 
داور بازی در دقیقه 89 سر یک صحنه بسیار ساده علیه تیم ما پنالتی اعلام کرد. در حالی که درست ده دقیقه قبل از این صحنه علی خسرونژاد را اخراج کرده و بعد از پنالتی هم یک بازیکن دیگر ما را از زمین مسابقه اخراج نمود. اما خدا خواست که حق به حقدار برسد و پنالتی تبدیل به گل نشد. 

 

وی ادامه داد: در این لیگ حق بادران بسیار ضایع شده است و من به همین دلیل گلایه دارم. اگر این اشتباهات کمتر بود ما الان شانس اول صعود بودیم و در واقع بسیار مظلوم واقع شدیم. در بازی با مس کرمان ، شهرداری ماهشهر و به خصوص نساجی مازندران که در آن آقای حاج‌ملک بلایی بر سر تیم ما آورد که بی سابقه بود و همگان به اشتباهات این داور اذعان داشتند. در هر صورت حق ما بسیار خورده شد و در جایی که تیم‌ها بسیار به هم نزدیک بودند، یک تصمیم اشتباه داور می‌تواند سرنوشت تیم‌ها را تغییر دهد.


ربیعی در رابطه با کیفیت فنی تیمش در این دوره از مسابقات لیگ یک تصریح کرد: 
ما بهترین خط حمله را در لیگ داریم و نکته‌ی جالب توجه این است که در بین جدول برتر گلزنان، هیچ نماینده‌ای نداریم که این نشان از سبک و سیاق تیم ما می‌دهد. بنده به بچه‌های تیمم افتخار می‌کنم. من در این 3 ، 4 ماه اخیر علاوه بر اینکه درگیر مریضی مادرم بودم، تیم بادران را تا به اینجا بالا آوردم و می‌توان گفت اگر تمام تمرکزم بر روی تیم بود، الان شانس اول صعود محسوب می‌شدیم. امیدوار هستم که در هفته آخر تمامی تیم‌ها فوتبال پاک را انجام دهند. اما داور بازی امروز تیم ما را برای هفته آینده قلع و قمع کرد و با پنج محروم ما را به دیدار آخر فرستاد.


سرمربی جوان بادران در آخر عنوان نمود: 
قرارداد من با تیم بادران بلند مدت و قطعی است. با این حال باید تمام شرایط را مورد بررسی قرار بدهم و بعد از آن تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنم. بنده هم چند پیشنهاد از تیم‌های خوب دریافت کرده‌ام و در انتهای فصل تصمیم‌گیری خواهم کرد.

ورزش سه

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه