پای کاپیتان سابق پرسپولیس به کمیته اخلاق باز شد

شناسهٔ خبر: MTE0NDI3 -
در پی مصاحبه بهروز رهبری فرد درباره وقوع برخی حواشی در دیدارهای تیم استیل آذین در لیگ یک در سال 86،کمیته اخلاق ضمن تشکیل پرونده و دعوت از نامبرده روند پیگیری قاطع این پرونده را در دستور کار قرار داد.

به گزارش پیک نکا،  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی مصاحبه بهروز رهبری فرد درباره وقوع برخی حواشی در دیدارهای تیم استیل آذین در لیگ یک در سال 86،کمیته اخلاق ضمن تشکیل پرونده و دعوت از نامبرده روند پیگیری قاطع این پرونده را در دستور کار قرار داده است و بر این اساس، از کلیه افرادی که در این باره دارای اطلاعاتی هستند درخواست می شود هر چه زودتر مراتب را با کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در میان بگذارند.

گفتنی است، مطابق مقررات فیفا و آیین نامه کمیته اخلاق عدم توجه اهالی فوتبال به دعوتنامه های کمیته اخلاق و عدم حضور در جلسات، خود به عنوان نقض مقررات محسوب و مستوجب تنبیه و اعمال محکومیت خواهد بود.

لازم به ذکر است اهالی فوتبال که مطالب واطلاعاتی را در رسانه ها بیان می کنند ولی درمراجع رسمی فوتبال حاضر نمی شوند، هیچ کمکی به سالم سازی فوتبال و مبارزه با فساد نمی کنند و موضوع از این نظر هم در کمیته اخلاق قابل پیگیری است.

پارس نیوز

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه