صالحی‌امیری:

کاروان ایران با لباس‌های تولید داخل در بازی‌های آسیایی حاضر می‌شود

شناسهٔ خبر: MTE0MjU0 -
رییس کمیته ملی المپیک در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی اعتماد و شفاف سازی با فدراسیون‌های ورزشی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش پیک نکا،  به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر صالحی امیری در گردهمایی مشترک با روسای فدراسیون‌ها که عصر امروز در وزارت ورزش وجوانان برگزار شد بااشاره به تعامل بین این کمیته و وزارت ورزش وجوانان دغدغه اصلی مسوولان ورزش را حمایت از فدراسیون‌ها برای حضور قدرتمندانه دربازی‌های اسیایی جاکارتا عنوان کرد.

صالحی امیری با اشاره به تخصیص ۸۰ درصد از اعتبارات فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۶ اظهار داشت: امسال از نظر تخصیص بودجه، فدراسیون‌ها شرایط بهتری خواهند داشت. بطوریکه از مجموعه دولت، اعتبار ۳۰ میلیارد تومان به فدراسیون‌ها تزریق می‌شود بنابراین در سال ۹۷ با عنایت به عملکرد ۹۶ بعلاوه ۱۰ درصد تورم و همچنین هزینه اعزام، ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش بودجه خواهیم داشت.

صالحی امیری گفت:: انچه اهمیت دارد کمیته ملی المپیک در راستای تخصیص بودجه به فدراسیونها، اعتماد سازی و شفاف سازی با فدراسیون‌ها را مد نظر قرار داده و هیچ نکته پنهانی نداریم و اعتقاد داریم با تحقق اعتماد سازی وشفاف سازی به آنچه هدفمان است دست پیدا خواهیم کرد.

وی گفت:: کاروان ورزشی ایران در راستای تحقق وشعار سال منویات مقام معظم رهبری با لباس تولید داخل در بازی‌های اسیایی جاکارتا حضور پیدا می‌کند و سفر این کاروان از طریق خطوط داخلی انجام خواهد شد.

رییس کمیته ملی المپیک در پایان سال همراه با عزت و سربلندی برای ایران اسلامی آروز کرد.

دانشجو

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه