تالیف کتاب «حضرت آمنه(س)، صدیقه قریشی» به همت امام جماعت کانون شهید گمنام نکا

شناسهٔ خبر: MTAzNzI3 -
کتاب «حضرت آمنه(س)، صدیقه قریشی» به همت امام جماعت کانون فرهنگی و هنری شهید گمنام نکا و یکی از مولفین مازندرانی در پاسخ به شبهات وهابیت درباره آن حضرت به زیور طبع، آراسته شد.

به گزارش پیک نکا،حجت الاسلام صادق طالبی، یکی از مولفین مازندرانی و امام جماعت کانون فرهنگی و هنری شهید گمنام نکا،  گفت: وهابیت، در خصوص مادر امامان(علیهم السلام) به ویژه آمنه(سلام الله علیها) و ابوطالب، شبهاتی را وارد کردند که آنها خداپرست نبودند و بت ها را مورد پرستش قرار می داند و روایات جعلی در این زمینه، ساختند.

 

وی اظهار کرد: کنگره ای درباره حضرت آمنه(سلام الله علیها) زیر نظر پژوهشکده فاطمه معصومه(سلام الله علیها) در قم، سال آینده به سفارش و تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، برگزار می شود.

 

حجت الاسلام طالبی بیان کرد: کتاب «حضرت آمنه(س)، صدیقه قریشی»، بعد از ارزیابی کارشناسان کنگره به چاپ می رسد که در آن از 55 منبع و بیشتر آنها از اهل سنت هستند، استفاده شده است.

 

وی ابراز کرد: وهابیت برخی از کتاب اهل سنت را قبول دارند بنابراین با بهره گیری از این کتاب ها، ایمان و تقوا و همچنین خصایص حضرت آمنه(سلام الله علیها) به صورت شیوا و شفاف، تبیین و پاسخی مناسب به شبهات وهابیت، داده می شود.

 

حجت الاسلام طالبی گفت: تاکنون بیش از 60 کتاب را تالیف کرده و در مرحله، چاپ قرار گرفته است که کتاب «حضرت آمنه(س)، صدیقه قریشی»، چهل و نهمین کتاب، تالیفی وی است.

 

وی اظهار کرد: کتاب ها را به درخواست انتشارات، نوشته و از سوی آنها، چاپ می شود که انتشارات مشهور، بهار قرآن، آوای بهار و آستان حضرت معصومه(سلام الله علیها)، بیشترین درخواست را از وی، داشته اند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه