حمله موشکی به نیروگاه اتمی کمترین پاسخ به سه‌سال کودک‌کُشی در یمن بود/ مردم از اقدام انصارالله خوشحالند

شناسهٔ خبر: MTAyNTc5 -
علی جعفر خبرنگار شبکه خبری المسیره یمن گفت: اصابت این موشک به مقر نیروگاهی در ابوظبی حکایت از آن دارد که انصارالله یمن هنوز گزینه‌های زیادی روی میز دارد.

به گزارش پیک نکا، «علی جعفر» خبرنگار شبکه خبری المسیره‌ یمن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص هدف قرار دادن نیروگاه هسته‌ای امارات توسط موشک‌های کروز یمنی گفت: دیروز انصارالله یمن با علی عبدالله صالح در این کشور درگیری و تنش داشتند، اما از آنجا که انصارالله جزئی از مردم هستند، توانستند با اتحاد نیروهای امنیتی و مردم این توطئه را خاموش کنند.


وی افزود: خاموش کردن این توطئه نشان داد مردم انصارالله در برابر توطئه کشورهای عربی ساکت نمی‌شوند. اصابت این موشک به مقر نیروگاهی در ابوظبی حکایت از آن دارد که انصارالله یمن هنوز گزینه‌های زیادی روی میز دارد.

جعفر با بیان اینکه این موشک‌ها ساخت خود یمن است ادامه داد: انصارالله یمن توانایی ساخت موشک بالستیک دارد و در حقیقت استفاده از این موشک‌ها به معنی بالا بردن بُرد موشک‌های قدیمی بود.

خبرنگار شبکه یمنی المسیره با بیان اینکه در آینده خبرهای خوشی برای مردم یمن خواهیم داشت، گفت: مردم این کشور نیز از این اتفاق بسیار خوشحالند، چون یمن اولین کشوری است که توانست نیروگاهی درامارات را بزند و حداقل یک پاسخ جزئی به این همه ظلم و کودک کشی و ویرانی مردم یمن به کشورهای متجاوز بدهد.
 
حمله موشکی روز گذشته انصارالله به یک نیروگاه اتمی در امارات، بمب خبری روز گذشته بود. خبری که البته با تکذیب ناشیانه سران شیخ‌نشین ابوظبی مواجه شد. ساعاتی بعد اما شبکه المسیره یمن با انتشار تصاویری، حمله موشکی انصارالله را مستند کرد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را تماشا کنید:
 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه