یک گام لرزان و تاوان سنگینی که پرسپولیس داد

شناسهٔ خبر: MTAwODYy -
پرسپولیس در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آسیا چهار بار با الهلال عربستان بازی کرد و تنها یک بازی را به این تیم واگذار کرد.

به گزارش پیک نکا، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با الهلال عربستان همگروه بود؛ سرخپوشان در دیدار رفت برابر این تیم به تساوی یک بر یک و در بازی برگشت هم به تساوی بدون گل دست یافتند. شاگردان برانکو در دیدار شب گذشته هم برابر آبی پوشان الهلال به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ رسیدند. تنها دیداری که سرخپوشان نتوانستند سطح واقعی و توان فنی خود را به نمایش بگذارند، بازی رفت مرحله نیمه نهایی بود که بابت همین بازی ضعیف تاوان سنگینی داد. در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی، روز بد پرسپولیس، به ویژه خط در خط دفاعی، با روز بسیار خوب الهلال، و به ویژه ستاره این تیم یعنی عمر الخریبین، همزمان شد و الخریبین هر توپی که به سمت دروازه پرسپولیس زد به گل تبدیل شد.

بنابراین، پرسپولیس در رقابت ماراتن گونه با الهلال، در سه بازی پا به پای این تیم تلاش کرد و کمتر از حریف نبود، اما تنها یک گام لرزان از سرخپوشان و غفلت در یک بازی سبب شد تا این تیم و هوادارانش همچنان در حسرت راهیابی به فینال آسیا و قهرمانی در این رقابتها بمانند.

 

90

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه