وقتی ارسلان قاسمی میمون می‌شود!

شناسهٔ خبر: MTAwNTEx -
وقتی ارسلان قاسمی میمون می‌شود!

به گزارش پیک نکا، اگر اهل فیم و سینما باشید حتما نام فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید به گوشتان خورده است، یک  سینمایی فانتزی تخیلی به نویسندگی و کارگردانی سید جواد هاشمی، چهره آشنای سینما، تئاتر و تلویزیون که به گفته کارشناسان، یکی از پرهزینه‌ترین فیلم‌های کودک تاریخ سینما بوده است.

 

ویدئویی دیدنی از مراحل گریم سنگین ارسلان قاسمی

پروژه‌ای سنگین که کارگردانش آن را آرزوی سی ساله دوران معلمی خود معرفی کرده، و در جایی گفته برای ساخت این فیلم خانه‌ام را فروختم! پس از اکران فیلم و استقبال مردمی از آن، سید جواد هاشمی به تازگی ساخت آهوی پیشونی سفید 2 را در دل جنگل‌های ساری کلید زد.

در قسمت دو این فیلم، چند بازیگر جدید به مجموعه اضافه شدند و روند ساخت مجموعه در کنار تیم بازیگری در حال انجام است.

در این بین قسمت گریم بازیگران، یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های ساخت فیلم است، چهره‌هایی که با هنر دست گریمورهای حرفه‌ای در عرض چند ساعت به یکی از شخصیت‌های فانتزی فیلم تبدیل می‌شوند آنچنان که حتی فکرش را هم نخواهید کرد.

 ارسلان امیرقاسمی، یکی از بازیگران جوانی است که در سری دوم ساخت این فیلم  به گروه اضافه شده و قرار است نقش یک میمون را در فیلم بازی کند!  قطعا تبدیل کردن صورت ارسلان جوان به همچین نقشی احتیاج به گریمی متفاوت و البته سنگین دارد که  مراحل جالب انجام آن را در  ویدئو زیر مشاهده خواهید کرد.

 

 

جهت دانلود فایل کلیک نمائید

شریان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه