با شکست 1-0 ولز مقابل جمهوری ایرلند

شوک اول؛ گرت بیل جام جهانی را از دست داد

شناسهٔ خبر: MTAwNDc4 -
تیم ملی ولز در آخرین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 مقابل جمهوری ایرلند با نتیجه 1-0 شکست خورد تا فرصت حضور در جام جهانی را از دست داد.

به گزارش پیک نکا، ولز که در رتبه دوم جدول گروه D منطقه اروپا قرار داشت، در دیدار امشب میزبان جمهوری ایرلند بود و برای اینکه به پلی آف برود، تنها به یک تساوی از این دیدار خانگی نیاز داشت.

 

 

 

اما در شبی که گرت بیل به دلیل مصدومیت از روی سکوها بازی تیمش را تماشا می کرد، این جمهوری ایرلند بود که با تک گل جیمز مک کلین به پیروزی رسید تا ولز حتی فرصت حضور در پلی آف را هم پیدا نکند و به این ترتیب، یکی از بزرگترین ستاره های حال حاضر فوتبال دنیا، در جام جهانی آینده غایب خواهد بود.

 

 

 

ولزی ها در حالی از رسیدن به جام جهانی بازماندند که در رقابت های سال گذشته یورو 2016 نمایش های بسیار خوبی داشتند و تا نیمه نهایی هم پیش رفتند و تنها با شکست مقابل پرتغال، از دور رقابت ها کنار رفتند. همین مسئله باعث شد تا انتظارها از این تیم افزایش پیدا کند؛ اما آنها در نهایت نتوانستند در گروهی که صربستان و جمهوری ایرلند رقبای اصلی آنها بودند، حتی در رتبه دوم قرار بگیرند.

 

در این گروه صربستان در نهایت  با 21 امتیاز اول شد و به طور مستقیم راهی جام جهانی شد و جمهوری ایرلند هم باید در پلی آف حضور پیدا کند.

 

 

این اتفاق در شرایطی رخ داد که فردا شب چند ستاره دیگر هم ممکن است فرصت صعود به جام جهانی را از دست بدهند که در صدر آنها، لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین قرار دارد.

 

ورزش سه

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه