رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

شگرد مجرمانه شوهر برای جلوگیری از ادامه تحصیل همسرش

شناسهٔ خبر: MTAwNDYw -
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران پلیس فتا، فردی که با ثبت نام مخفیانه همسرش در آزمون ورودی کارشناسی ارشد، قصد ممانعت از ادامه تحصیل وی را داشت شناسایی شد.

به گزارش پیک نکا، سرهنگ دوم علی سرحدی تصریح کرد: خانمی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت چند روزی است که قصد ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاه را دارم ولی مرتبا با پیغام "ثبت نام شما قبلا انجام شده" مواجه می‌شوم و امکان ادامه مراحل و ثبت نام برایم وجود ندارد.


این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با دریافت اظهارات شاکی، پرونده تشکیل و با توجه به نزدیک بودن پایان مهلت ثبت نام، موضوع سریعا در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت که در ادامه مشخص شد همسر شاکیه قبلا اطلاعات شناسنامه‌ای وی را در سایت مربوطه درج نموده و امکان ثبت نام را از وی گرفته.

سرهنگ سرحدی افزود: متهم دربیان انگیزه خود در بزه انتسابی، عنوان کرد با ادامه تحصیل همسرم در مقطع بالاتر از تحصیلات خودم مخالف بودم و از این طریق می‌خواستم مانع ثبت نام وی شوم.

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان  خاطرنشان کرد: مشکلات شخصی و خانوادگی نباید به فضای مجازی کشیده شود چرا که پلیس فتا در فضای مجازی اشرافیت کامل دارد و هر عمل خلافی در آن  قابل ردیابی و شناسایی است.

سرهنگ سرحدی در پایان گفت: همچنین شهروندان می‌توانند سوالات و ابهامات خود را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir  به صورت برخط  با کارشناسان پلیس فتا در مرکز فوریت‌های سایبری مطرح كنند.

 
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه