هفت مقدس آبی ها در آستانه بازگشت به قلمرو خویش

شناسهٔ خبر: MTAwNDY1 -
شایعات پیوستن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال و همکاری مجدد با وینفرد شفر داغ ترین بحث این روزهای فوتبال ایران است و با توجه به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال به واقعیت پیوستن این شایعات چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

به گزارش پیک نکا، شایعات پیوستن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال و همکاری مجدد با وینفرد شفر داغ ترین بحث این روزهای فوتبال ایران است و با توجه به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال به واقعیت پیوستن این شایعات چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد.

 

انتخاب دستیاران وینفرد شفر سرمربی جدید استقلال اتفاقات عجیبی را برای این تیم به دنبال داشته است و هر روز اتفاقی تازه در این بین به گوش می رسد. یک روز با اعلام رسمی باشگاه سیروس دین محمدی و بیژن طاهری به عنوان دستیاران شفر معرفی می شوند و روز دیگر خبر می رسد که این انتخاب بدون هماهنگی با شفر اتفاق افتاده است و او خبری از این ماجرا ندارد.اما به هر حال چیزی که مشخص است عدم علاقه شفر به کار کردن با گزینه های مد نظر باشگاه استقلال است.

وینفرد شفر
وینفرد شفر

 

از سوی دیگر سابقه نشان داده است که سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال تمایل زیادی به کار کردن با افراد محبوب ندارد و دل خوشی از ورود ستارگان محبوب گذشته به این باشگاه ندارد، کما اینکه در روزهای اخیر ماجرای مشاجرات لفظی افتخاری و جباری سوژه رسانه ها شده است و هنوز این گره کور به دست پیرمرد محجوب آبی ها حل نشده است. همچنین انتخاب فوری میک مک درموت به عنوان دستیار اول شفر، درست پس از پیام مجیدی در اینستاگرام خطاب به هواداران استقلال، نشان از پرهیز مدیر آبی ها از ورود به حاشیه و جنجال و اکتفا به گزینه های دیگری از جمله دین محمدی و طاهری دارد.

 

رضا افتخاری و مجتبی جباری
رضا افتخاری و مجتبی جباری

 

اما نکته جالب اینجاست که سرمربی جدید آبی ها اخیرا پیشنهاد باشگاه استقلال برای همکاری با دین محمدی و طاهری را نپذیرفته است و گفته می شود او قصد دارد از شاگرد سابقش در لیگ امارات یعنی فرهاد مجیدی و آیتور گارسیا مربی اسپانیایی که پیش از این نیز سابقه همکاری با وی را داشته است، برای همکاری روی نیمکت استقلال استفاده کند. به هر حال باشگاه استقلال در روزهای گذشته حضور مجیدی روی نیمکت این تیم را بارها رد کرده است و با توجه به درخواست سرمربی با تجربه آبی پوشان، باید دید مسئولان باشگاه استقلال موضع خود را در این رابطه تغییر خواهند داد؟

 

فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی

 

فرهاد مجیدی این روزها بیش از هر زمان دیگری به درهای باشگاه استقلال نزدیک شده است و این می تواند برای هواداران این تیم نوید بازگشت شماره هفت محبوبشان به قلمرو خویش را بدهد. زمان به زودی پاسخ تمامی این ابهامات را خواهد داد.

 

ورزش 11

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه