استقلال روی مدار لبخند (عکس)

شناسهٔ خبر: MTAwNDUx -
عکاس ها حالا دیگر با اشتیاق بیشتری برای ثبت تصاویر به محل تمرین استقلال می روند. آنها هم می دانند که در تمرین استقلال صحنه های هیجان انگیزی برای تجربه کردن انتظارشان را می کشد.

به گزارش پیک نکا، استقلال این روزها با وینفرد شفر، فقط تمرین نمی کند. آنها این روزها مشغول تجربه چیز تازه ای هستند که به آنها کمک می کند تا نتایج و جایگاه هفته های ابتدایی را اصلاح کنند.
استقلال با شفر، حالا مشغول لذت بردن از فوتبال است. لذت بردن از دورهم بودن. استقلال از تعطیلی لیگ و همچنین تغییر فضای تمرینی به خوبی بهره برده تا به حال و هوای دیگری برسد. به این خنده ها، به این شادی صمیمانه ای که در آن می شود بارقه های تولد یک تیم دیگر را دید.


استقلال شفر، استقلال شاداب تری است و صد البته استقلال هدفمندتری هم. استقلال کم اشتباه تری هم هست چون شفر که در این صحنه اینگونه مشغول خندیدن است، در صحنه های دیگر با جدیت مشغول اصلاح تفکرات غلط از بازیکنان و حرکاتشان با توپ است.


مرد آلمانی هر چند عمده وقت خود را در تمرینات دارد برای این صرف می کند که حرکات و رفتارها و عادت های غلط را اصلاح و حرکات و رفتارهای جدید را به عادت تبدیل کند؛ اما در کنارش، این هنر را هم دارد که اجازه دهد تا تمرینات استقلال چنین لحظه های نابی را نیز تجربه کنند. لحظه هایی که حتی عکاس ها هم با شادی ثبتش می کنند.

 

 

 

 

ورزش سه

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه