شوک سنگین دیگر بر پیکره فوتبال اسپانیا

شناسهٔ خبر: MTAwNDQ0 -
ریاست بخش مارکتینگ و برندینگ فدراسیون فوتبال اسپانیا با احضار به دادگاه در پاسخ به سوال مهم قاضی در خصوص صحیت دستکاری بازی‌های دوستانه و دریافت رشوه در تنظیم آنها گفت: "بله" صحت دارد.

به گزارش پیک نکا، ماریا خوسه کلارامونت زنی که در فوتبال اسپانیا به اندازه رئیس فاسد این فوتبال نقش کلیدی داشته، اکنون تصمیم گرفته صادقانه رفتار کند و واقعیت را مقابل دستگاه قضایی این کشور پنهان نسازد.

 

 در پی بازداشت رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و پسر او توسط نیروهای امنیتی و گارد ملی اسپانیا، هر روز ماجرای جدیدی در این عرصه افشا شده و چهره‌ تازه‌ای از فوتبال به ظاهر حرفه‌ای اسپانیا به جهان فوتبال معرفی می‌شود.

 

در آخرین افشاگری صورت گرفته مشخص شده که «ماریا خوسه کلارامونت» یکی از مدیران ارشد فوتبال اسپانیا که در میان بازیکنان و اهالی فوتبال به «رئیس» مشهور است به مدت 2 سال در یک هتل 5 ستاره اقامت داشته و حتی در این مدت به منزل مسکونی خریداری شده با وام بلاعوض فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز سر نزده است.

 

قاضی از وی پرسید: آیا مبلغ مربوط به هتل توسط شخص شما پرداخت شده؟ و ماریا کلارامونت در حالی که نمی‌توانست هیجان و گریه خود را متوقف کند گفت: خیر، تمام مبلغ اقامت من در این هتل توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا پرداخت شده است.

کلارامونت حتی نیاز نداشته به آرایشگاه برود چرا که با پول فوتبال اسپانیا آرایشگاه را به خدمت او می‌آوردند. او همه تعطیلات آخر هفته را با میهمانان ویژه خود در یک طبقه اجاره شده از هتل 5 ستاره گذرانده و هزینه ولخرجی‌های نجومی او بدون هیچ مشکلی و البته بدون صدور فاکتور و سند از محل خزانه فدراسیون فوتبال اسپانیا تأمین شده است.

 

دریافت 250 هزار یورو در هفته به عنوان حقوق رسمی بسیار عجیب است وقتی بدانیم گران‌قیمت ترین بازیکن انگلیس یعنی وین رونی تنها 150 هزار پوند در هفته حقوق می‌گیرد.

 

در مهم‌ترین بخش این دادگاه که احتمالا در هفته آینده باز هم تکرار خواهد شد، قاضی می‌پرسد: آا صحت دارد که لوپتگی خواستار بازی‌های دوستانه دیگری بوده اما شما و ویار (رئیس بازداشت شده فدراسیون فوتبال) بازی‌های دیگری را پیشنهاد می‌دادید، چون به خاطر آن بازی‌های رشوه و پول خارج از فاکتور و سند دریافت کرده بودند؟ 

 

کلارامونت در پاسخ به این سوال نیز گفت: "بله" درست است. لوپتگی اصرار داشت با کرواسی یا کلمبیا بازی کنیم اما کره جنوبی به ما پول خوبی داده بود و حیف بود از آن چشم بپوشیم.

 

این کارمند زن تا آغاز دادگاه بعدی خود تحت الحفظ پلیس، در منزل مسکونی خود سکونت داشته و حق خروج از منزل را ندارد.

 

منبع: فارس

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه