دیدار مدیرعامل نیروگاه نکا با خانواده ششمین شهید مدافع حرم شهرستان نکا

شناسهٔ خبر: MTA5MjQ2 -
مهندس محسن نعمتی مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا به منظور قدرشناسی از رشادت­های شهدای مدافع حرم، با خانواده شهید محمد معافی ششمین شهید سرافراز مدافع حرم شهرستان نکا دیدار نمود.

به گزارش پیک نکا،  در این دیدار که تعدادی از مدیران و کارکنان نیروگاه نیز حضور داشتند، مهندس نعمتی آسایش و امنیت کشور ایران را مرهون مجاهدت و پایداری شهدای مدافع حرم و صبر و استقامت مؤمنانه خانواده ­های معظم آنان دانست و برای شهدا، علو درجات معنوی و برای خانواده­ های معظم آنان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت نمود.

      شهید معافی اوایل ماه جاری در جریان درگیری با مزدوران تکفیری - صهیونیستی داعش در کشور سوریه به فیض عظمای شهادت نائل گشت و به همرزمان شهیدش پیوست.

همچنین در این نیروگاه، به مناسبت ایام ­ا… دهه مبارک فجر، دو برنامه ی دیگر نیز برگزار گردید:

 پیاده ­روی و ورزش صبحگاهی کارکنان

      در این برنامه مفرح و با شکوه فرهنگی- ورزشی کارکنان نیروگاه پس از طی مسیر جاده ساحلی و مهمانسرای نیروگاه، در جوار یادمان شهدای والامقام نیروگاه حضور یافتند و با ذکر صلوات و قرائت فاتحه به روح ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و به ساحت مقدس شهدای سرافراز ایران اسلامی بویژه 33 شهید سرافراز نیروگاه ادای احترام کردند.

مراسم ادای احترام کارکنان به ‌مقام شامخ شهدا

      در این مراسم معنوی که در فضایی آکنده از شمیم عطر شهداء و با حضور مدیرعامل، امام جماعت، مدیران و جمع کثیری از کارکنان برگزار شد، حاضران پس از اقامه نماز ظهر و عصر در جوار یادمان شهدا حضور یافتند و با اهداء دسته گل، ذکر صلوات و قرائت فاتحه، یاد و خاطره ماندگار امام راحل عظیم ­الشأن«ره» و کلیه شهدای راه دفاع از ارزش­های اسلامی و حرم اهلبیت عصمت و طهارت(ع) و بویژه 33 شهید سرافراز نیروگاه را گرامی داشته و ضمن اعلام وفاداری به آرمان­های بلند شهدا با مقام عظمای ولایت و رهبری تجدید عهد و پیمان نمودند.

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه