همگام با سراسر کشور

22 بهمن 96 شهرستان نکا تماشایی شد/ سخنران راهپیمایی 22 بهمن نکا: انقلاب اسلامی ایران نظام دو قطبی دنیا را برهم زد

شناسهٔ خبر: MTA4Njk5 -
بازهم 22 بهمنی دیگر در شهرستان نکا و بازهم رقم خوردن حماسه‌ای ماندگار از سوی این مردم قدرشناس تا ثابت کنند که هیچوقت باوجود هر مشکلی از آرمان‌های الهی خود در حمایت از انقلاب اسلامی کوتاه نمی‌آیند.

به گزارش پیک نکا، سی‌ونهمین راهپیمایی مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان نکا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور آحاد مختلف مردم و مسئولان، باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد.

این مراسم با عظمت که خیل جمعیت در آن موج می‌زد از همان ابتدا و لحظات تجمع مردم در مکان آغازین راهپیمایی نوید یک اتفاق باشکوه را فریاد می‌زد چراکه ازدحام جمعیت به حدی بوده که بسیاری از مردم به صورت خودجوش و قبل از شروع رسمی مرسام راهپیمایی را آغاز کردند.

افزایش لحظه به لحظه جمعیت و اختلاف فراوان ابتدا تا انتهای صفوف راهپیمایی‌کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن نکا به اندازه‌ای قابل توجه بود که سبک حضور چشمگیر مردم در شهرهای بزرگ کشور ازجمله پایتخت را تداعی می‌کرد.

مردم با در دست داشتن پلاکاردها، پرچم جمهوری اسلامی و فریاد شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل به همراه طنین حمایت از ولایت و انقلاب با شعارهای الله‌واکبر و خامنه‌ای رهبر صدای خود را به گوش بدخواهان کشور و نظام رساندند.

 

 

انقلابی در ادامه عاشورای سیدالشهدا

در این مراسم حجت‌الاسلام یدالله غلامی در پایان راهپیمایی 22 بهمن شهرستان نکا به عنوان سخنران برنامه، با اشاره به وجود سوالات فراوان در ذهن بسیاری در مخاطبان جهانی به‌خصوص دشمنان انقلاب اسلامی، اظهار کرد: یکی از مهمترین سوالات آنان این است که مردم ایران ۴۰ سالگی انقلاب خود را با همه گرفتاری‌هایی که تحمل کردند چرا اینگونه اجر می‌نهند و پای انقلاب خود مانده‌اند.

وی افزود: پاسخ این است که مردم ریشه‌های انقلاب را در دین خدا، قرآن و بعثت رسول خدا دانسته و انقلاب خود را ادامه عاشورای سیدالشهدا می‌دانند، بنابراین ملت با تحمل سختی‌ها پای اسلام از جان می‌گذرند، فداکاری کردند و پای انقلاب هم با همه دشواری‌ها ماندند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه با همت مردم انقلاب به اربعین خود رسیده است، خاطرنشان کرد: خدا در قرآن می‌فرماید آخرین‌ها به یاری خدا به اولین‌ها ملحق می‌شوند، اولین‌ها که دین خدارا یاری کردند اصحاب پیامبر بودند، در این آیه خدا از قوم دیگری خبر داد که در قربت دین را یاری می‌دهند.

این مسئول اضافه کرد: پیامبر آن قوم را اهل سلمان فارسی نامید که دین را یاری می‌کنند، به گونه‌ای که دین اگه به ستاره ثریا بماند مردم ایران آن را یاری می‌کنند، همچنین امام باقر هم می‌فرماید مردمی را در مشرق زمین می‌بینم که قیام به حق می‌کنند و به صاحب آن می‌رسانند، حال که به مشرق نگاه می‌کنیم قیامی جز انقلاب اسلامی نمی‌بینیم که امام باقر از آن خبر داده است.

 

 

هدف؛ زمینه‌سازی برای ظهور

وی برگرداندن عزت به مسلمانان را از ارمغان‌های انقلاب همچون اقدام سیدالشهدا در احیای مجدد اسلام، برشمرد و گفت: قبل از انقلاب یک میلیارد مسلمان در بیش از 50 کشور با پرچم‌های مستقل بودیم که بیش از 60 درصد صادرات دنیا در دست ما بوده اما در دنیا جایگاهی نداشتیم و دین افیون معرفی می‌شد.

غلامی ادامه داد: اما انقلاب اسلامی ثابت کرد که این یک فریب بود بنابراین با انقلاب سلطه را از کشور بیرون کردیم و استقلال را به ملت خود برگردانده و آزادی به دست آورده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران نظام دو قطبی را در نیا برهم زد، تصریح کرد: مشکل آمریکا امروز در دنیا، انقلاب اسلامی است که می‌گویند اگر نتوانیم انقلاب اسلامی را مهار کنیم تا  چند سال دیگر مانند اتحاد جماهیر شوروی باید منتظر فروپاشی باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران متذکر شد: انقلاب اسلامی فقط برای دسترسی به آزادی و استقلال نبود بلکه با هدف زمینه‌سازی برای ظهور حضرت مهدی(عج) تشکیل شده است.

در پایان این مسئول وظیفه مردم در این مقطع زمانی در قبال اسلام را دشوار توصیف و اضافه کرد: مسئولیت امروز ما اگر سخت‌تر از بعثت رسول خدا و عاشورا نباشد راحت‌تر از آن نیز نیست که همه باید این وظیفه را به یاد داشته باشیم و زمینه‌سازی برای ظهور امام را انجام دهیم تا ظهور اتفاق بیفتد و اسلام دین جهانی‌ و درنتیجه تباهی و فساد از زمین گرفته شود.

 

 

قدری که باید دانست

به گزارش پیک نکا، به تصدیق حاضران در مراسم راهپیمایی شهرستان نکا به جرأت می‌توان ادعا کرد که یک 22 بهمن تماشایی از سوی مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد.

بنابراین باید بیش از همه به مسئولان و مدیران گوشزد کرد که قدر این مردم را بدانند و با ارائه بهترین عملکرد پاسخ مناسبی به قدرشناسی مردم بدهند تا بتوان بیش از پیش شاهد رونق و پیشرفت این نظام مقدس در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی و کاستن از سختی مردم باشیم.

 

ارسال نظر

احمدی
یکشنبه ۲۲/بهمن/۱۳۹۶ ۲۲:۱۷:۳۴

با حرکت زشت فرماندار نکا باید برخورد انقلابی شود، اهانت به جوانان انقلابی و نادیده گرفتن موج عظیم آتش به اختیاری که سخن رهبریست سزاوار برخورد قاطع است، خواستار عزل فرمانداریم

مصطفی خلیلی
یکشنبه ۲۲/بهمن/۱۳۹۶ ۲۲:۱۹:۰۵

عزل_فرماندار توهین_به_نیروهای_انقلابی ربا_جنگ_با_خدا مردم_ولی_نعمت_اند

محسنی
یکشنبه ۲۲/بهمن/۱۳۹۶ ۲۲:۲۸:۲۷

به آقای فرماندار بگید قرآن رو باز کنه و آیه 279 سوره بقره رو بخونه، ربا جنگ با خداست در ضمن فرماندار باید بداند که امام خمینی (ره) فرمود: مردم ولی نعمت ما هستند آیا درست بود که در روز پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب به رهبری و زعامت امام عظیم الشان فرمایشات آن بزرگواربه فراموشی سپرده شود و مردم که امید انقلاب و رهبری هستند توهین شود؟ شیرینی و حلاوت حضور پر شور و شکوه ملت را با یک حرکت نابجا در کاممان تلخ کردند. خواستار برخورد قاطع با فرماندار هستیم تا همه مسئولین فراموش نکنند که نشستن بر روی صندلی های ریاست را مدیون و مرهون همین مردمی هستند که آنها را هیچکاره خطاب میکنند!

بالا
کیمیا سامانه