همایش کودکان قرآنی و جشن دانش آموزی انقلاب در نکا برگزار شد

شناسهٔ خبر: MTA4NDU0 -
همزمان با ایام الله دهه فجر و همچنین به منظور تشویق کودکان قرآن آموز شهرستان نکا، این برنامه ها اجرا و طی آن، استعدادهای قرآنی شهرستان شناسانده می شوند.

به گزارش پیک نکا، جشن دانش آموزی انقلاب با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش این شهرستان صبح روز گذشته در مجتمع فرهنگی هنری امیرالمومنین(ع) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستانی، استانی ، دانش آموزان ، خانواده ها و مربیان مدارس برگزار شده بود، ویژه برنامه های فرهنگی هنری از قبیل مسابقات متعدد فرهنگی هنری، اجرای موسیقی و پخش کلیپ، سخنرانی و ... به اجرا در آمد که مورد استقبال واقع شد.

شایان ذکر است این اداره به مناسبت  گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های متعدد فرهنگی هنری در نظر دارد و در طول این ایام به اجرا خواهد گذاشت.

همچنین ظهر روز ١٧ بهمن نیز کودکان قرآنی این شهرستان به ارائه ویژه برنامه ای قرآنی پرداختند، این برنامه با مجری گری خود کودکان در قالب اجرای تواشیح، جمع خوانی قرآن مجید، حفظ خوانی و ابتهال های قرآنی مورد استقبال خانواده های نکایی و مسئولین حاضر قرار گرفت.

 

شایان ذکر است این مراسم معنوی، همه ساله به منظور تشویق کودکان قرآن آموز شهرستان نکا اجرا می شود و طی آن، استعدادهای قرآنی شهرستان شناسانده می شوند.

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه