دفتر یادبود جان باختگان کشتی سانچی ایران در مادرید گشایش یافت

شناسهٔ خبر: MTA2MTE3 -
دفتر یادبود قربانیان سانحه دلخراش نفتکش سانچی امروز (سه شنبه) در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید پایتخت اسپانیا گشوده شد.

به گزارش پیک نکا،روسای نمایندگی های سیاسی و دفاتر سازمان های بین المللی مقیم مادرید و مقامات محلی در این باره با سفارت کشورمان مراجعه نموده و دفتر یادبود را امضا کردند.
سفارت کشورمان در اسپانیا همچنین به احترام کارکنان و ملوانان دریادل نفتکش سانچی که در راه تأمین اقتدار و منافع ایران در میان شعله های آتش جاودانه شدند و به منظور ابراز همدردی با بازماندگان ملوانان، پرچم کشورمان را به حالت نیمه افراشته قرار داده است.
این سفارتخانه همچنین با صدور اطلاعیه ای این ضایعه را به خانواده های داغدار و ملت ایران تسلیت گفت. در این اطلاعیه آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید همگام با همدردی باشکوه آحاد ملت شریف ایران بخصوص هموطنان مقیم اسپانیا در غم جانباختن مظلومانه کارکنان و ملوانان دریادل نفتکش سانچی که در راه تأمین اقتدار و منافع ایران در میان شعله های آتش جاودانه شدند، این ضایعه تأسف انگیز ملی را به عموم ملت سرافزاز ایران، خانواده های داغدار و بازماندگان آن تلاشگران عرصه تلاش و خدمت تسلیت می گوید و برای روح بلند جان باختگان رحمت واسعه الهی و علوّ درجات و برای بازماندگان شکیبایی و اجر مسألت می نماید. 

ایرنا

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه