چرا وزیر نفت مسئول پيگيری «سانچی» نشد؟

شناسهٔ خبر: MTA2MTE2 -
بالاخره علت انتخاب وزیر کار از سوی رئیس جمهور برای پیگیری حادثه نفتکش سانچی مشخص شد.

به گزارش پیک نکا،در كنفرانس خبري سه شنبه كميته پيگيري حادثه نفت كش سانچي عاقبت مشخص شد كه چرا علي ربيعي سرپرست كميته پيگيري اين حادثه بوده و وزارت كار وظيفه اصلي را در پيگيري اين ماجرا به عهده داشت است.

به گزارش عصر خبر، بالاخره علت انتخاب وزیر کار از سوی رئیس جمهور برای پیگیری حادثه نفتکش سانچی مشخص شد.

در كنفرانس خبري سه شنبه كميته پيگيري حادثه نفت كش سانچي عاقبت مشخص شد كه چرا علي ربيعي سرپرست كميته پيگيري اين حادثه بوده و وزارت كار وظيفه اصلي را در پيگيري اين ماجرا به عهده داشت است.

با توجه به مباحث مطرح شده در جريان مصاحبه وزیر کار مبني بر اين كه بخش اعظم سهام شركت ملي نفت كش متعلق به سازمان تامين اجتماعي و صندوق بازنشستگي كشوري است، علي ربيعي وزير كار به عنوان مهم ترين مقام ارشد مرتبط و مسئول مستقيم بالادستي بايد متولي اصلي پيگيري مباحث مرتبط با اين حادثه و ساماندهي تيم امداد و رابط با ساير كشورها مي شده است.

در روزهاي گذشته علامت هاي سوال زيادي در افكار عمومي مبني بر عدم دخالت وزارت خانه هاي نفت و راه و شهرسازي در مديريت اين حادثه مطرح شده بود كه حالا برطرف شده است.

اعضای هیات مديره شركت ملي نفتكش به شرح زیر است: 
آقاي سيد احمد مقيمي: رئيس هيات مديره
آقاي هادي ميرزايي: عضو هيات مديره 
آقاي شهشهاني‌پور: عضو هيات مديره
آقاي محمد اكبري : عضو هيات مديره
آقاي احمد محمدي‌زاده : عضو هيات مديره
آقاي كيان ارثي: مدير عامل و عضو هيات مديره

از طرفی روابط عمومی وزارت نفت نیز اعلام کرده است: شركت ملي نفتكش ايران سالها پيش از وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران منفك و سهام عمده و اداره آن به مجموعه‌هاي تحت مديريت وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعي واگذاري شده است.

فرارو

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه