برتری نفت تهران مقابل تراکتور سازی/ گل محمدی روي لبه تيغ

شناسهٔ خبر: MTA1NTA5 -
نفت تهران توانست میهمان خود را با دو گل شکست بدهد.

به گزارش پیک نکا، تیم های نفت تهران و تراکتور سازی تبریز در هفته ۱۹ رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود نفت تهران به پایان رسید. 

گل های نفت تهران توسط عیسی آل کثیر در دقایق ۸۰ و ۸۸ به ثمر رسید. 

داور این دیدار به محسن بنگر در دقیقه ۱، امیرحسین فشنگچی در دقیقه ۶۳، عیسی ال کثیر در دقیقه ۷۱ از نفت تهران و رضا شربتی در دقیقه ۵۰ از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. 

هواداران تراکتور سازی در ورزشگاه تختی تهران حضور داشته و این تیم را مورد حمایت قرار می دهند. 

ترکیب نفت تهران: شهاب عادلی، محمد نصرتی، محسن بنگر، حامد آقایی، فرید محمدی‌زاده، سینا خادم‌پور(از دقیقه ۶۲ عیسی آل کثیر)، علیرضا عزت‌کرامت (از دقیقه ۸۶ سامان آقازمانی)، احمد امیرکامدار، میلاد سوری، امیرحسین فشنگچی (از دقیقه ۸۳ احمد آل نعمه) و امین منوچهری

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، رضا شربتی، محمد ایران پوریان، مهدی‌ کیانی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی ( از دقیقه ۷۷ قائم اسلامی خواه) و محمدرضا آزادی (از دقیقه ۷۱ امیرارسلان مطهری)

شرح گل:

بازیکنان تیم نفت تهران از روی ضد حمله صاحب موقعیت حساس شده بود که عیسی آل کثیر صاحب توت شده و با استفاده از آشفتگی بازیکنان تراکتور سازی استفاده کرده و پس از عبور از آن ها توانست با ضربه سر و در ادامه با یک بغل پاس ساده گل اول بازی را به ثمر برساند.

دقایق حساس: 

بازیکن تیم تراکتور سازی در دقیقه ۲ این دیدار با استفاده از موقعیت حساس تیمش، صاحب توپ شده و سپس در محوطه جریمه نفت تهران سرنگون شد که داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دانیال اسماعیلی فر در دقیقه ۱۶ این دیدار از سمت راست زمین مسابقه، توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد که در ادامه محمد ابراهیمی در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم میزبان قرار گرفت ولی نتوانست گلزنی کند. 

دانیال اسماعیلی در دقیقه ۲۱ این دیدار توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد ولی توپ با اختلاف به بیرون رفت.

شوت محمدرضا آزادی در دقیقه ۲۴ این دیدار از داخل محوطه جریمه با واکنش دروازه بان نفت تهران مواجه شده و توپ به اوت رفت.

امیرحسین فشنگچی در دقیقه ۴۰ این دیدار با استفاده از ضربه ایستگاهی توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد که توپ پس از برخورد با پای بازیکن تراکتور سازی با اختلاف کمی راهی اوت شد.

میلاد سوری در دقیقه ۴۱ این دیدار با سر به توپ ضربه زد که توپ با قاصله کمی از دروازه تراکتور سازی راهی اوت شد.

 ضربه خطرناک محمد نصرتی در دقیقه ۵۳ از طریق ضربه ایستگاهی پس از برخورد با یکی از بازیکنان تیم نفت تهران راهی کرنر شد.

امیر حسین فشنگچی در دقیقه ۶۵ این دیدار در زاویه بسته و در موقعیت تک به تک به عیسی آل کثیر رسیده و شوت این بازیکن نتوانست دروازه تراکتور سازی را باز کند. 

 گفتنی است، تیم نفت تهران با این برتری در جدول رده بندی ۱۷ امتیازی شده و تراکتور سازی نیز ۲۱ امتیازی باقی ماند. 

 

 
 
 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه