هشدار یک خانواده داغدار درباره اشتباه پزشکان! +عکس

شناسهٔ خبر: MTA1MzA2 -
خانواده ای که مدتی قبل دختر خود را از دست دادند با انتشار تصویری از او به مردم هشدار دادند.

به گزارش پیک نکا، یک خانواده استرالیایی که مدتی قبل دختر 34 خود به نام "نیکول یاران" را بر اثر سرطان روده از دست دادند، سعی دارند با انتشار آخرین تصاویر از دخترشان در بستر مرگ، مردم را نسبت به این بیماری خطرناک هوشیار کنند.

این خانواده همچنین به تشخیص اشتباه پزشکان اشاره کردند و اینکه آنها چقدر در مرگ دخترشان مقصرهستند.

"کتی ناریر"مادر قربانی با غم اندوه از سه نوه اش گفت که پس از مرگ دخترش دیگر آنها مادر ندارند و اگر پزشکان علائم بیماری فرزندش را نادیده نمی گرفتند او قطعا الان نجات پیدا کرده بود.

این زن داغ دیده همچنین به زمانی اشاره کرد که دخترش یک جنین پسر در شکم خود داشت و تازه آن موقع پزشک با سونوگرافی وجود هشت تومور به اندازه توپ گلف را درون بدن او تشخیص داد.

در آن زمان نیز به خاطر بارداری زن بیمار، دیگر امکان شیمی درمانی وجود نداشت.

بنا بر اظهارات این زن ، زمانی که نیکول به خاطر دردهایش به پزشک مراجعه کرد، آنها از انجام هرگونه آزمایش خودداری کردند و به او گفتند که هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

تنها چیزی که پزشکان برای وضعیت بحرانی نیکول تجویز کردند داروی ضد التهاب برای روده بود چون تشخیص آنها فقط التهاب روده نیکول بود.

در پایان کتی ناریر گفت:هدفم از انتشار آخرین عکس های دخترم این است که به شما آگاهی دهم با کوچکترین تغییر در وضعیت گوارشی خود به پزشکی ماهر مراجعه کنید.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه