راهپیمایی گسترده مردم مازندران علیه آشوبگران

مازندرانی‌ها 9 دی دیگری آفریدند +تصاویر

شناسهٔ خبر: MTA0OTAy -
مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه در شهرهای مختلف مازندران در حال برگزاری است.

به گزارش پیک نکا، به نقل از بلاغ، مردم بصیر و ولایی مازندران از صبح چهارشنبه بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

از صبح چهارشنبه شهرهای مازندران صحنه خروش ملت انقلابی ایران علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران به مقدسات بود. این راهپیمایی‌ها پنج‌شنبه و جمعه نیز ادامه دارد.

جدا شدن صف مردم از هنجارشکنان با راهپیمایی‌های خودجوش

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ساری با طرح این سوال درباره اغتشاشات اخیر و با بیان اینکه اصل فلسفه این اتفاقات چه بوده است، اظهار کرد: تعدای مال‌باخته امور اقتصادی، گرانی و بیکاری به قول معروف اعتراض مدنی داشته و این مسئله کم‌کم از مشهد شروع شد، مخالفان، سلطنت‌طلبان و منافقان در شهرها جان گرفتند.

وی ادامه داد: این مسائل حاشیه پیدا کرد و شعارهای هنجارشکن داده شد و رسانه‌های بیگانه هم موج‌سواری کردند و فراخوان‌های دادند و اینها هم هر چه رذالت بود انجام دادند قرآن‌ها و امامزاده‌ها را آتش زدند و به مقدسات حمله کردند و به کشور خسارت وارد کردند که مردم صف‌شان را با هنجارشکنان جدا کردند و خودجوش آن را خنثی کردند.

طبرسی با اعلام اینکه ما انقلاب کردیم که حرف‌مان را بزنیم، خاطر نشان کرد: باید انتقاد مشروع، قانونی و مدنی‌مان را به گوش مسؤولان برسانیم ما انقلاب نکردیم که در خیابان‌ها اماکن عمومی را آتش بزنیم.

وی با بیان اینکه هر هفته عنوانی دارد و قبلا هم عنوان کردم یک هفته را برای مردم بگذاریم اما نشد، گفت: تقاضای ما این است که مکانی را مشخص کنند تا مردم اعتراض مدنی خود به گرانی و بیکاری را مطرح کنند.

امام جمعه ساری با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواستند این اقدام را دهه فجر انجام دهند، تصریح کرد: آنها به دنبال این بودند تا نگذارند انقلاب اسلامی 40 ساله شود.

وی با تشکر از نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و اطلاعات اضافه کرد: این اتفاقات در کشور بدون اینکه توسط ماموران انتظامی و امنیتی کسی کشته شود حل شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به جوانان با بیان اینکه شما جوانان، نسل فضای مجازی هستید، گفت: دشمن به دنبال شکار شماست مراقب باشید ابزار دیگران نشوید.

وی توصیه به دولتمردان در بحث بودجه خار نشان کرد: به دولتمردان توصیه می‌کنم در بحث بودجه کاری کنند که مردم در رفاه باشند و به مردم فشار نیاید و حرف‌ها و مشکلات مردم در تنظیم بودجه یادتان باشد.

ايران سرمشق مبارزه با استکبار

حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان گلوگاه ضمن تشکر از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و اطلاعات برای خاموش کردن فتنه‌ی اخیر اظهار کرد: فتنه اخیر دارای عبرت‌ها و درس‌های زیادی بودو این فتنه اولی نبود و آخری هم نخواهد بود که ممکن است مدل‌های مختلف و شاید بدتر از این هم اتفاق بیفتد.

وی افزود: فتنه یک غبار اجتماعی است که در آن حق و باطل با هم آمیخته می‌شود و تشخیص حق از باطل مشکل می‌شود.

امام جمعه گلوگاه گفت: یک جریان حقی به نام مطالبات مردمی در کشور به راه افتاد و این مردم مشکلاتی در زندگی خود دارند که این مشکل قابل پذیرش است.

وی ادامه داد: اشتغال سررمشق اقتصاد مقاومتی است و بیکاری یک سرطان است که باید جراحی شود.

میراحمدی بیان کرد: در کنار این جریان حقی که اتفاق افتاد، فرصت طلبان خودشان را وارد این جریان شده و از آن سوءاستفاده کردند.

وی گفت: دشمن هوشیار، بیدار و فرصت طلب است و در حال رصد ماست؛ یعنی زمانی که ما در حال مناظرات انتخابات بوده‌ایم آنان در مناظرات نقاط ضعف کشور ما را فهمیده و بر اساس آن بر علیه نظام برنامه‌ریزی می‌کند.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338904-r-b-002.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338904-r-b-009.jpg


راهپیمایی مردم جویبار ضد هنجارشکنان

مردم انقلابی شهرستان جویبار بعد از نماز جمعه، ضد هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها به مقدسات و ارزش‌های ملی، راهپیمایی و بار دیگر با انقلاب و ولایت‌فقیه بیعت کردند.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار گفت: عده‌ای با برنامه‌ای از پیش طراحی‌شده با سوءاستفاده از مشکلات اقتصادی مردم به دنبال بر هم زدم امنیت کشور بودند.

وی بابیان اینکه می‌دانیم در کشور مشکل اقتصادی، بیکاری و گرانی وجود دارد اظهار کرد: همه ما از مشکلات اقتصادی کشور آگاهیم و از دولت می‌خواهیم این مشکلات را باتدبیر حل کند اما این مشکلات دلیل بر هرج‌ومرج و توهین به‌نظام و مقدسات نمی‌شود.

امام‌جمعه جویبار با تشکر از عوامل انتظامی و امنیتی در مدیریت حوادث اخیر گفت: دولت نباید گرانی‌ها در مسائل مختلف و قطع یارانه‌ها را این شدت اجرا کند بلکه باید این مسائل را مدیریت و با تورم مبارزه کند.

نادعلی زاده به حضور مردم در محکوم کردن این اغتشاشات اشاره و عنوان کرد: بار دیگر مردم با حضورشان خط بطلانی بر دخالت‌های ملی‌گرایان و لیبرالیسم‌ها کشیدند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور نادان، ولیعهد عربستان و نخست‌وزیر رژیم جعلی اسرائیلی غلط می‌کنند که در مسائل داخلی ایران دخالت کنند.

خطیب نماز جمعه جویبار تصریح کرد: رسانه‌های غربی با جعل تصاویر و فیلم درصدد هستند که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده کنند.

نادعلی زاده در پایان گفت: مشکل بیکاری و گرانی در کف خیابان‌ها حل نمی‌شود بلکه باید از راه قانونی اقدام کنند.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338899-r-b-008.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338899-r-b-002.jpg


راهپیمایی بهنمیری‌ها در محکومیت اغتشاشات اخیر

حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بهنمیر به حوادث اخیر کشور اشاره و این جنایت را محکوم کرد و گفت: اغتشاش و آشوب در ایران با طراحی آمریکای، اسرائیل و آل سعود انجام گرفته است.

 

وی با بیان اینکه منافقین مجری طرح آمریکایی در ایران بودند، افزود: حساب مردمی که مطالبات به‌حقی دارند از آشوبگران جدا است.

 

امام جمعه بهنمیر تصریح کرد: خروش ملت آگاه ایران پاسخی دندانشکن به آمریکا و حماسه حضور مردم تجدید میثاق با ولایت است.


شریف‌تبار با بیان اینکه نباید از فتنه‌های جدید دشمن غفلت کرد، یادآور شد: دشمنان سیلی‌خورده به دنبال انتقام هستند و برخی مدیران سیاست‌زده که در کنار سفره انقلاب نشتسه‌اند نباید ناسپاسی کنند.

 

وی اظهار امیداوری کرد حوادث تلخ اخیر باعث بیداری برخی غفلت‌زدگان شود و بیان کرد: مردم به منویات رهبر معظم انقلاب بیندیشند و عمل کنند.

 

امام جمعه بهنمیر در پایان با تاکید بر اینکه با وحدت دولت و ملت بر محور ولایت، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، از نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه و بسیج که در حفظ امنیت تلاش دارند و به‌ویژه از حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی تشکر کرد.

 

گفتنی است، پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی مردم بهنمیر در محکومیت اغتشاشات اخیر فتنه‌گران برگزار شد.

 


جوان مطالبه‌گر با اغتشاش‌گر فرق دارد

حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آمل با بیان اینکه قدر امنیت را باید بدانیم، گفت: اگر مردم تلاش دولت را برای حل مشکلات ببییند قدردان آنها خواهند بود و باید با مردممان صادق باشیم و فکر نکنیم مدینه فاضله ساختیم.

وی با بیان اینکه نزدیک به 10 سال است که رهبری بر روی اقتصاد تاکید می‌کند، یادآور شد: مطمئن باشید پس از سخنان رهبری مشکل گرانی و بیکاری در کشور سر و سامان می‌یابد.

مرتضوی با عنوان اینکه از شهرهای دیگر به آمل آمدند تا امنیت شهر را زیر سوال ببرند و اغتشاش ایجاد کنند، گفت: از سربازان گمنام امام زمان و نیروهای سپاه و انتظامی و انقلابیون و بسیجیان تشکر می‌کنم که در یک هفته اخیر تلاش خودشان را برای تامین امنیت شهر تلاش کردند.

وی با اشاره به اینکه دیگر در جهان مرز‌ها شکسته شده و معنی ندارد، گفت: به ما می‌گویند چرا در سوریه و عراق حاضریم اما کسی نمی‌گوید آمریکا چرا پاکستان را به زانو درآورد و افغانستان را از آن خود کرد و در بحرین مسلمان‌کشی می‌کند.

امام جمعه آمل گفت: باید به جوان‌ها احترام گذاشت، جوان مطالبه‌گر با اغتشاش‌گر فرق دارد و باید پای صحبت‌های او بنشینیم تا از دردش مطلع شویم.

مرتضوی در پایان با بیان اینکه دشمن به دنبال رقم زدن 6 بهمن دیگری در سال 96 بود اما موفق نشد، بیان کرد: مردم ولایت‌مدار آمل جانشان را فدای نگاه رهبری می‌کنند و همه با هم با راهپیمایی در مقابل ظلم جهانی قد علم می‌کنیم.

حماسه حضور مردم بابلسر در محکومیت اغتشاشات فتنه‌گران

مردم شهیدپرور شهرستان بابلسر پس از اقامه نماز جمعه، در محکومیت اغتشاشات اخیر فتنه‌گران در کشور، راهپیمایی کردند.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338897-r-b-000.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338897-r-b-001.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338897-r-b-013.jpg


بیداری و بصیرت ملت ایران فتنه‌گران را ناکام ساخت

حجت‌الاسلام محمد پوررمضان در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بندپی‌‌شرقی با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار کرد: آنها که در ۸۸ نتوانستند راه به جایی ببرند دوباره جنبشی را به نام ری‌استارت تشکیل دادند که این فتنه دارای لایه‌های مختلفی از جمله چالش رنگ، سنگ، آتش و سر بریدن بود، تا عدم آرامش را در جامعه شکل دهند، اگرچه در دو چالش ابتدایی توفیقی نداشتند اما متاسفانه اماکن مقدس و نهادهای بسیاری را به آتش کشیدند و جان عده‌ای از هم‌وطنان ما را گرفتند.

وی گفت: بیداری و بصیرت ملت ایران فتنه‌گران را ناکام ساخت، مردم آگاه ما به خوبی تشخیص دادند که اغتشاش‌گران به ظاهر با شعار اقتصادی و بیان گله‌مندی حرکت خود را آغاز کردند اما به دنبال آشوب هستند.

خطیب جمعه بندپی شرقی افزود: در اتاق فکر طراحی این فتنه شامل مشاوران ترامپ و مقامات آمریکایی تصمیم گرفتند که مدل لهستان و اتفاقی که برای ریگان افتاد را دقیقا در ایران پیاده کنند، به دین گونه که قشر متوسط جامعه را تحریک کرده و با به میدان کشیدن این افراد به اهداف خود دست یابند اما حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی‌ها طومار فتنه دشمن را درهم پیچیدند.

پوررمضان اذعان کرد: البته نباید فراموش کنیم که مردم ما دچار مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند و به دلیل صبوری و تحمل‌شان باید از آنان تشکر کنیم و هم‌چنین در هر نهاد و اداره‌ای که هستیم برای حل مشکلات مردم در تلاش باشیم.

وی ادامه داد: چرا باید مردم عزیز ایران مشکلات اقتصادی، اشتغال و یا اداری داشته باشند، این در شان ملت ما نیست که در ادارات برای پیگیر حق خود سرگردان باشند.

پوررمضان تصریح کرد: ملت ما برای انتقاد حق دارند اما نباید فراموش کنیم که انتقاد نیز راه و روش خاصی دارد، این گونه نباشد که باغبانی با تبر به جان درخت‌های باغ خود بیافتد، این اسمش انتقاد نیست اما اگر باغبانی با محبت شاخه‌های اضافی را قطع و هرس کند این انتقادی سازنده است

وی تاکید کرد: کشور ما در حال حاضر به انتقادات سازنده نیاز دارد نه انتقادات غیرمنصفانه و کسی که دلسوز نظام و کشور باشد انتقادات سازنده می‌کند، آنان که با صحبت‌های خود آشوب می‌کنند آب در آسیاب دشمن می‌ریزند، این افراد با تیشه و تبر به جان کشور افتادند.

پوررمضان در پایان گفت: دشمن آرزو دارد در ایران آشوبی به پا شود تا به خواسته‌های خود برسد بنابراین افراد باید مواظب فرصت‌طلبی‌های دشمن باشند و همان‌گونه که مردم میان خود و اغتشاش‌گران صف کشیدند و اجازه سواستفاده به دشمنان ندادند.

پاسخ قاطعانه مردم قائم‎شهر به آشوبگران

مردم ولایتمدار شهرستان قائم‌شهر با حضور در راهپیمایی، هم صدا با ملت ایران پاسخی قاطع به دشمنان و آشوبگرایان دادند.

حضور آحاد مردم در این راهپیمایی بزرگ، حماسه‌ای دیگر در تاریخ ایران رقم زد و مردم مشت محکمی به فعالیت‌های اخیر معاندین در شهرستان قائم‎شهر زدند.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338889-r-b-007.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338889-r-b-008.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338889-r-b-015.jpg


راهپیمایی حماسی مردم بابل در اعلان انزجار از اغتشاش‌گران

همزمان با بیشتر شهرهای ایران اسلامی، صبح پنج‌شنبه مردم ولایتمدار و دیندار پایتخت شهدای شمالی کشور بابل در حرکتی انقلابی با حضور در راهپیمایی اعلان حمایت از ولایت فقیه و انزجار از فتنه‌گران و اغتشاش‌گران را به جهانیان نشان دادند.

گفتنی است مراسم فوق از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا قبل از نماز ظهر ادامه و با سخنرانی حجت‌الاسلام مجتبی روحانی امام جمعه بابل پیرامون مشکلات اقتصادی جامعه و برخی از مسائل پیش آمده در اغتشاشات اخیر به کار خود پایان داد.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338883-r-b-003.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338883-r-b-012.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338883-r-b-017.jpg


راهپیمایی مردم میاندورود علیه آشوبگران و اغتشاشات اخیر

مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه در شهرهای مختلف مازندران در حال برگزاری است.

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338882-r-b-004.jpg


راهپیمایی علیه فتنه‌گران در چالوس

مردم چالوس طی راهپیمایی‌ای، فتنه اخیر را محکوم کردند.

 راهپیمایی حماسی مردم نوشهر در محکومیت فتنه جدید آمریکایی- صهیونیستی

راهپيمايی عظيم مردم بصير و آگاه نوشهر در اعلان انزجار از فتنه جديد آمريكايی، صهيونيستی با ‏شعارهای ما همه باهم هستیم، پشت ولایت هستیم، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ‏فتنه‌گر، اهل بصیرت پیرو رهبرند/ در راه حق همیشه روشن‌گرند و... برگزار شد.‏

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338597-r-b-000.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338597-r-b-010.jpg

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338597-r-b-014.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338597-r-b-013.jpg


حجت‌الاسلام محمود مشایخ در راهپيمايی عظيم مردم نوشهر در اعلان انزجار از فتنه جديد آمريكايی، صهيونيستی اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی مردم ابزار نیستند بلکه به فرموده امام راحل، مردم ولی نعمت هستند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران از روز نخست به دست توانای مردم همیشه در صحنه و با رهبری امام خمینی(ره) شکل گرفت.

امام جمعه نوشهر به نقش مردم در قیام‌های 15 خرداد، 17 شهریور و راهپیمایی‌های عظیم 22 بهمن، اربعین حسینی و... اشاره کرد و افزود: ماهیت انقلاب اسلامی ایران، ماهیت مردمی است و بعد از پیروزی انقلاب نیز انتخاب نوع حکومت به عنوان جمهوری اسلامی هم توسط مردم بود. 

وی خاطرنشان کرد: در 40 سال گذشته دشمن قائله‌ها و فتنه‌های بسیاری در کشور ما به‌پا کرد، اما این مردم بودند که به تمامی این فتنه‌ها خاتمه دادند.

مشایخ ادامه داد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با سناریوهای مختلف اعم از ایجاد اختلاف بین اقوام، اختلاف بین مردم و دولت در دوم خرداد، اسلام طالبانی و انحصارطلبی، مقابله با ولی‌فقیه و.. دشمنی‌های خود را ابراز کردند.

نگاه مردم ایران به ولایت فقیه، اعتقادی است

وی افزود: دشمنان اسلام نمی‌دانند که نگاه مردم ایران به ولایت فقیه، نگاهی اعتقادی است و ولی‌فقیه را جانشین امام زمان(عج) می‌دانند و این قائله‌ها در اعتقادات مردم تاثیری ندارد و مردم ایران همواره در صحنه هستند.

امام جمعه نوشهر یادآور شد: آشوب‌های دشمنان انقلاب با رمزهای مختلفی همراه بود، در سال 78، رمز آشوب روزنامه سلام بود که آشوب‌ها از 18 تا 23 تیر ادامه داشت و باز هم مردم بودند که به این قائله خاتمه دادند.

وی اضافه کرد: در سال 88 نیز تقلب رمز آشوب بود، که در آن سال تقلب بهانه بود و در واقع دشمنان اصل نظام را هدف قرار دادند و رمز این اغتشاشات اخیر نیز مسائل اقتصادی بود.

مشایخ با تاکید بر اینکه ایران اسلامی تاکنون موفقیت‌های بسیاری به دست آورده و دشمن از این مسئله به تنگ آمده است، خاطرنشان کرد: نابودی داعش که قرار بود حیات خلوت آمریکا و پشتوانه محکم رژیم صهیونیستی شود، کار بسیار بزرگی بود که امیدهای دشمنان را بر باد داد.

وی تصریح کرد: بعد از نابودی داعش، استکبار جهانی به دنبال ایجاد فتنه جدید در کردستان بود که فتوای مرجعیت شیعه نیز جلوی این اقدام را گرفت و حزب‌الله لبنان نیز با آن‌ها مقابله کرده است و تمامی این شکست‌ها باعث شده است تا در نابودی جمهوری اسلامی مصمم شوند.

امام جمعه نوشهر دلیل اصلی این اقدامات دشمن را مخالفت با نظام اسلامی و حکومت دینی ایران نام برد و گفت: رییس جمهور آمریکا کسی است که در برجام ملت ایران را تروریست نامید و تحریم‌های زیادی علیه ایران را تشدید و تمدید کرد و اکنون از اغتشاشات اخیر ایران حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه اعتراض با اغتشاش متفاوت است، افزود: اعتراض و نقد دلسوزانه باید در چارچوب قانون باشد و مسئولان نیز باید به این اعتراض‌ها گوش دهند و آن‌ها را برطرف کنند. 

ایرانی به پرچم، عزت و استقلال کشور احترام می‌گذارد

مشایخ متذکر شد: کسانی که در اغتشاشات اخیر مساجد و حسینیه‌ها را آتش زدند، اسلحه به روی مردم کشیدند و پرچم ایران را آتش زدند، ایرانی نیستند، زیرا یک ایرانی اگر مسلمان هم نباشد به پرچم، استقلال و عزت ایران احترام می‌گذارد.

وی با بیان اینکه اشغال‌گری تنها اشغال خاک نیست، بلکه توسط فضای مجازی نیز این کار ممکن است، گفت: در اغتشاشات اخیر نحوه برخورد با روحانیت، نیروی انتظامی، حمله به حوزه علمیه و نحوه ساخت بمب را در فضای مجازی آموزش دادند که این کار خود یک‌نوع اشغال از طریق فضای مجازی است.

امام جمعه نوشهر با اشاره به اینکه اگر هدف اعتراضات بیان مشکلات باشد، حق است و باید گفته شود، بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی، آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی و وهابیت هستند که این اغتشاشگران به نمایندگی از این دشمنان در داخل ایران این اغتشاشات را به وجود آوردند.

اتحاد و همدلی وظیفه اصلی مردم در برابر اغتشاشات است

وی وظیفه اصلی ملت ایران در برابر این اغتشاشات را اتحاد و همدلی در کشور برشمرد و اظهار کرد: اگر در کشور اغتشاش شود همین امکاناتی که اکنون در داخل کشور داریم را نیز از دست می‌دهیم.

مشایخ خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب در اغتشاشات اخیر سیاست خود را عوض کردند و در شهرهای کوچک آشوب به‌پا کردند اما در شهرهای کوچک اتحاد و همدلی بیشتر است و عده‌ای هم که در این چند روز در این شهرها و حتی نوشهر اغتشاش کردند از مردم آن شهر نبودند.

مسئولان با پشتوانه مردمی و مدیریت جهادی مشکلات را برطرف کنند

وی با بیان اینکه پیام بزرگ این راهپیمایی محکوم‌کردن اغتشاش و مطرود دانستن اغتشاشگران است، گفت: در این راهپمایی به مسئولان نیز ثابت شد که با این پشتوانه مردمی و مدیریت جهادی باید مشکلات و خواسته‌های مردم را حل کنند.

تجمع اتحاد ملی مردم تنکابن در محکومیت اغتشاشات و تجدید بیعت با ولایت‌فقیه

مردم شهرستان تنکابن در محکومیت اغتشاشات اخیر، بار دیگر برای حفظ آرمان‌های انقلاب به میدان آمده و با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای تجدید بیعت کردند. 

 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338593-r-b-000.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338593-r-b-003.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338593-r-b-011.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/000338/n00338593-r-b-013.jpg


باید یکپارچه به میدانِ خدمت به مردم آمد

حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در تجمع اتحاد ملی مردم شهرستان تنکابن در محکومیت اغتشاشگران و بیعت با نظام رهبری که با حضور باشکوه مردم ولایی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در طول سالیان گذشته از همه ترفندها برای نابودی ما استفاده کرده اما ملت ایران همه توطئه‌ها را به یک فرصت طلایی برای سربلندی نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه ما در همه‌ی موارد خودکفا شده‌ایم، افزود: ما در اوج تحریم اقتصادی، انرژی هسته‌ای را با دست خود به پا کردیم و همچنین ایران اولین کشور جهان سوم بود که وارد فضا شد. ما در تحریم‌های اقتصادی می‌توانیم بر علیه نقشه‌های دشمن، پیروزی‌های بی‌نظیری به دست آوریم.

امام‌جمعه تنکابن با اشاره به اینکه همه‌ی امید ۴۰ ساله دشمن این بود که از طریق تحریم‌ها مردم را تحت‌فشار اقتصادی، به میدان آورده و در مقابل نظام اسلامی قرار دهد، گفت: از بسیج دلاوری که لحظه‌به‌لحظه آماده‌باش و حاضر درصحنه هستند و از همه‌ی امت حزب‌الله تشکر می‌کنیم. امروز همه‌ی جناح‌های سیاسی انقلاب با وجود اختلاف‌نظرها در کنار هم به میدان آمدند.

این مسئول با بیان اینکه در چند روز اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا از آشوبگران اعلام حمایت کرد: متذکر شد: به دشمن هرگز بهانه نمی‌دهیم. امروز روز وحدت و کنار هم بودن است و ما با تمام وجود از دولت حمایت می‌کنیم چراکه دولت، دولتِ نظام جمهوری اسلامی است.

پوراکبر خطاب به جناح‌های سیاسی کشور گفت: اکنون بهترین فرصت برای وحدت است. بحث با یکدیگر را رها کنید و این فتنه را به گردن هم نیندازید. بدانید که این فتنه‌ی آمریکایی- اسرائیلی است.

وی اضافه کرد: از نویسندگان نشریات می‌خواهم اجازه این بازی‌های سیاسی را ندهند و شیرینی وحدت را به کام ملت بنشانند تا دشمن برای همیشه درس عبرت بگیرد.

امام‌جمعه تنکابن ادامه داد: راه موفقیت این است که در میدان حضور یابیم و این طرح دشمن را که بسیار برای آن سرمایه‌گذاری کرده را نیز شکست دهیم.

این مسئول یادآور شد: الحمدالله در مازندران قضیه به‌خوبی گذرانده شد و مشکل خاصی از جهت تخریب به وجود نیامد.

پوراکبر تصریح کرد: برای نابودی دشمن باید مثل 40 سال گذشته با حضوری قوی و شبانه‌روزی در میدان آماده بود.

وی تأکید کرد: برای خدمت به انقلاب و نظام باید همچون سال 57 و اوایل انقلاب، جهاد سازندگی کنیم و با آن‌گونه خدمات، بهانه را از دشمن بگیریم.

این مبلغ دین همچنین با تأکید بر اینکه باید یکپارچه در میدانِ خدمت به مردم باید حضور داشت، خاطرنشان کرد: تحریم‌های اقتصادی بسیار سنگین بوده اما با مدیریت صحیح و خصوصاً عملیاتی کردن طرح اقتصاد مقاومتی می‌توان پیروز شد.

پوراکبر در پایان با بیان اینکه باید شبانه طرح‌های اقتصاد مقاومتی را مطالعه و در روز اجرایی کرد، گفت: باید در شیوه، کار و اداره‌یمان تجدیدنظر کنیم و اجازه ندهیم که این تجملات به‌نظام ما آسیب زند. باید یکپارچه به میدانِ خدمت به مردم آمد تا بهانه را از دشمن گرفت.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه