در آستانه شب قدر انقلاب اسلامی

گرامیداشت حماسه بزرگ 9 دی سال 88 در شهرستان نکا برگزار شد/ شبی پر از شور و بصیرت به پاسداشت حماسه یک روز ماندگار

شناسهٔ خبر: MTA0MDk5 -
به رسم هفت سال گذشته، در هشتمین شام از دی ماه سال 96 در نکا با برگزاری مراسمی بزرگ و با شکوه به پاسداشت بصیرت انقلاب مردم ایران در خلق حماسه ماندگار 9 دی سال 88 پرداخته شد.

به گزارش پیک نکا، در شامگاه هشتم دی ماه سال 96 و طبق اطلاع‌رسانی صورت گرفته پس از اقامه نماز مغرب و عشا مردم انقلابی از اقشار مختلف شهرستان نکا خود را به یکی از محوری‌ترین نقاط شهر رساندند.

مکانی که سالیان درازی است به کانون تجمعات انقلابی مردم این دیار تبدیل شده و جایگاهی فراتر از یک مکان عمومی برای اقامه نمازهای یومیه را پیدا کرده است تا میعادگاهی برای دلبستگان بصیر مسیر انقلاب اسلامی شود.

محفلی برای گرامیداشت یکی از ایام‌الله‌هایی که به دست خود مردم رقم خورده و عناد و کینه‌توزی‌های دشمنان را برای چندمین بار در طول تاریخ نزدیک به 40 ساله انقلاب اسلامی ایران بی‌اثر ساخته است.

 

 

همچون هفت سال گذشته هشتمین مراسم محوری شهرستانی پاسداشت یوم الله 9 دی سال 88 در نکا و در مسجد جامع این شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان با برگزاری مراسم و برنامه‌های گوناگون برگزار شد.

 

 

در این مراسم علاوه بر شعرخوانی انقلابی و آئینی و اجرای گروه سرود کانون فرهنگی مسجد جامع نکا در اقدامی قابل توجه و مثبت حسین اعتصامی کارشناس فضای مجازی به تبیین ابعاد مختلف فتنه مجازی در سال 88 پرداخت.

 

 

علاوه بر بیان نقش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در رقم خوردن و افزوده شدن بر شدت فتنه سال 88 بررسی شبهه‌آفرینی‌ها و تلاش برای بی‌اعتمادی مردم به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز از دیگر مباحث مطرح شده توسط این کارشناس فضای سایبر بوده است.

 

 

همچنین در این مراسم حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور نیز به شرح جامعی جنبه‌ها و زوایای گوناگون فتنه سال 88 و نقش مردم در این حماسه ماندگار پرداخت.

 

 

مشروح سخنان حجت‌الاسلام گواهی به زودی از همین پایگاه خبری منتشر می‌شود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه