• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 14 - رجب - 1442
  • برابر با : Thursday - 25 February - 2021

اخبار ویژه

گزارش تصویری | اولین نشست خبری شهردار جوان نکا بازگشت مجدد مجوز کشتارگاه شرق مازندران به شهر نکا/ قول سه برابری بودجه فرهنگی شهر رشد ۴۵ درصدی بودجه سال آینده به ۶۵ میلیارد تومان/ احیای سد لاستیکی روخانه نکا پس از ۱۰ سال مردم مازندران درباره سفرهای نوروزی شرایط کرونایی را لحاظ کنند کلنگ اولین کتابخانه سبز ایران با حضور استاندار مازندران به زمین زده شد مرگ ۲۴۰۰ مازندرانی به علت کرونا مرگ ۲۴۰۰ مازندرانی به علت کرونا انعقاد تفاهم‌نامه شرکت شاهد و استانداری مازندران با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران آمار روزانه کرونا دوباره صعودی شد/شناسایی ۸۳۳۰ بیمار جدید احتمال حضور ۳تیم از مازندران در لیگ برتر والیبال چهار درصد دانش‌آموزان مازندرانی حضوری تحصیل می‌کنند از تاکید بر اجرای قوانین به نفع مردم تا تغییر مدیر پس از اجرای حکم! حمایت مسوولان استان همسایه ستودنی‌ست ساماندهی واحد‌های طیور صنعتی غیر مجاز در مازندران روش دیگری جز واکسیناسیون برای کنترل کرونا وجود ندارد ادامه راه خواجه نصیر را باکری، شهریاری و فخری زاده ها ساخته اند

1

قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است/ شب تا صبح فقط با یک تکه گوشت حرف می‌زند

  • کد خبر : 7669
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
قاسمی: مادرم به خاطر محسن سکته کرده است/ شب تا صبح فقط با یک تکه گوشت حرف می‌زند
برادر قهرمان سابق کشتی فرنگی آسیا با تاکید بر اینکه برادرش بدون هیچگونه تغییر وضعیتی به منزل منتقل شده است، وضعیت روحی مادرش را بسیار بد توصیف کرد.

به گزارش پیک نکا، در مورد انتقال برادرش از بیمارستان لاله به بروجرد اظهار داشت: یک ماه پیش بود که محسن را به خانه برگرداندیم. متاسفانه نتیجه‌ای هم نگرفتیم و درمانی که تاکنون انجام شده، تاثیری در بهبود حال برادرم نداشته و وضعیتش هیچ تغییری نکرده است. مغزش کار نمی‌کند، حرکت و تکلم ندارد و کسی را نمی‌شناسد. پزشکش به یقین نگفته که خوب نمی‌شود اما گفت که روند بهبودش خیلی طولانی است. در این نوع آسیب‌های مغزی، هر چه زودتر فرد از کما خارج شود، میزان آسیبش کمتر است اما حالا دیگر نزدیک به ۷،۸ ماه است که محسن همین وضعیت را دارد.

وی در مورد پیگیری قضایی ضاربان قهرمان سابق کشتی آسیا، خاطرنشان کرد: ما که از همان ابتدا شکایت کردیم و پیگیری‌های لازم را انجام دادیم. در کمپ ترک اعتیاد فیلم‌ها را پاک کردند اما با دستور قضایی فیلم‌ها بازیابی شد و حالا چهار ساعت و نیم از زمانی که محسن را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند را در اختیار داریم. ضاربان محسن، سه نفر هستند اما یک نفر هست که ضربات سنگین را به سر محسن وارد می‌کند و او باعث آسیب مغزی برادرم شده، همه ضاربان با قید وثیقه آزاد هستند. ما دو شاهد هم به دادگاه برده‌ایم. فیلم هست، شاهد هست، همه چیز مشخص است که آنها محسن را چطور می‌زنند.

قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا خصومت شخصی بین ضاربان و برادرش وجود داشته که در کمپ ترک اعتیاد به این شکل او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند، گفت: محسن که در وضعیت عادی نبوده و طبیعتا مقاومت کرده است. در فیلم هم هست. او به ضارب اصلی مشت می‌زند و از آنجاست که این فرد ضربات وحشتناکی را به سر برادرم می‌زند. آنقدر او را می‌زنند که از هوش می‌رود و در آن وقت هم او را به بیمارستان منتقل نمی‌کنند. این مرکز را یکی از دوستان معرفی کرده بود و ما محسن را آنجا بردیم. خیلی مراکز به خاطر اینکه می‌دانستند محسن کشتی‌گیر بوده، با او رودربایستی داشتند و او را قبول نمی‌کردند.

برادر قهرمان سابق کشتی فرنگی آسیا با اشاره به اینکه در این مدت برای بهبود محسن قاسمی بیش از یک میلیارد تومان هزینه کرده‌اند، تاکید کرد: از درمان جوابی نگرفتیم. مادرم خیلی حالش بد است. همین حالا هم ۴،۵ نفری هر روز درگیر کارهای محسن هستیم.

وی ادامه داد: اولین چیزی که می‌خواهیم سلامتی برادرمان است و اینکه با ضاربانش برخورد قضایی شود. مادرم صبح تا شب بالای سر محسن با یک تکه گوشت درد دل می‌کند. به خاطر وضعیت او، سکته کرده و حالش خوب نیست. شب تا صبح پای تخت محسن می‌خوابد. وضعیت محسن یک طرف، بی قراری مادرمان هم یک طرف. امیدوارم لااقل با مجازات شدن ضاربان محسن، کمی از درد و رنج ما کاسته شود.

(Visited 9 times, 1 visits today)
لینک کوتاه : http://peykneka.ir/?p=7669