• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 14 - صفر - 1443
  • برابر با : Tuesday - 21 September - 2021

اخبار ویژه

اجتماع عزاداران حسینی در حرم شهدای گمنام نکا + پوستر ضرورت عزم ملی برای احیای میانکاله/ منطقه آزاد نیاز جدی مازندران است کشف ۱۲۲ فقره سرقت در شش شهر مازندران تبیین درست فلسفه اربعین، راه روشنی را برای جاماندگان از این قافله ترسیم می کند اختصاص عوامل انگیزشی برای استادان فعال در جذب دانشجو قطع زنجیره انتقال کرونا در نکا با اجرای رزمایش هوشمند طرح شهید سلیمانی فاز نخست ایمن‌سازی خط ۳۰ اینچ انتقال گاز به شمال کشور در منطقه ۴ عملیات انتقال گاز انجام شد کامیون‌داران نکا یک سال سهمیه لاستیک دریافت نکرده‌اند موسی خلیلی به عنوان شهردار نکا ابقا شد مردمی بودن و دوری از اشرافی گری در دستور کار مسئولان باشد کشف مواد مخدر در ساری و نکا تعداد بستری ها به ۲۵۵۲ نفر رسید/بستری ۳۳۸ کرونایی جدید در ۲۴ شاعر گذشته/۱۷ شهرستان از وضعیت قرمز خارج شدند جلوگیری از انحرافات و افراط گری در عزاداری نیازمند اطلاع رسانی به موقع است عمل صالح و ایمان پشتوانه محکمی برای انسان و روز قیامت است برگزاری مراسم عصر شعر عاشورایی «بوریا» در مازندران تصاویر/ آیین قرعه‌کشی مسابقه کتابخوانی «از فیضیه تا الرشید» در نکا

0

روند رو به رشد تولید لامپ هوشمند شوسو نیاز به حمایت مسئولان اجرای دارد

  • کد خبر : 33815
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
روند رو به رشد تولید لامپ هوشمند شوسو نیاز به حمایت مسئولان اجرای دارد
مجری طرح شهاب شهرستان نکا با اشاره به ادامه روند فعالیت تولید لامپ شوسو در این شهرستان، گفت: برای ادامه روند فعالیت این مجموعه نیاز به حمایت مسئولان اجرایی داریم.

به گزارش پیک نکا، اجرای طرح شهاب شهرستان نکا از جمله اقدامات موثر علمی در شرق استان مازندران بوده است.

در این طرح مجریان و برنامه ریزان موفق شدند که در مرحله نخست هزار و ۷۰۰ نفر را جذب این خودشان کنند و حتی زمینه شناسایی استعدادها و نخبگان را فراهم کنند.

محمد محمد پور عمران مجری طرح شهاب در شهرستان نکا بوده است که عده‌ای دانشجویان و نخبگان مستعد شرق استان مازندران را در نکا جمع آوری کرده و با برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان مستعدد شهرستان نکا را به عنوان یکی از شهرستان‌های موفق در زمینه اجرای طرح شهاب معرفی کرده است.

جذب هزار و ۷۰۰ نفر دانش آموز و علاقمند به فعالیت نخبگان در شهرستان نکا اقدام بسیار اثرگذاری است که محمد محمدپور عمران را به یکی از مجریان برتر کشوری طرح شهاب در سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور معرفی کرده است.

محمد محمد پور عمران مجری طرح شهاب تنها به برگزاری کلاس اکتفا نکرده و از ظرفیت استعدادها  و نخبگانی که کنار خودش داشت نسبت به راه اندازی شرکت دانش بنیان طرح شهاب اقدام کرده است.

شرکت تولیدی دانش‌بنیان شوسو تولید کلیدهای نوری و ضد آب را با نصف قیمت نمونه خارجی در دستور کار دارد.

کلیدهای نوری قابلیت استفاده در چراغ معابر عمومی و حتی منازل را نیز دارد.

در شرکت دانش بنیان طرح شهاب نکا افراد مستعد پس از شناسایی برای آشنایی با پروژه‌های عملی به شرکت دانش بنیان شوسو هدایت می‌شوند.

در این مجموعه تولیدی علاقمندان دانش و حرفه را در کنار هم می‌آموزند و به نوعی مهارت آموزی انجام می‌شود.

درباره وضعیت واحد تولیدی و اقداماتی که در این مجموعه انجام می‌شود، گفت و گوی انجام دادیم با محمد محمدپور با اعلام اینکه طرح شهاب دانش بنیان نکا به فعالیت خویش ادامه می‌دهد، افزود: به دلیل کاهش هزینه‌های تمام شده محصولات ما و کیفت مناسب و خدمات پس از فروش مورد استقبال قرار گرفته اما برای تقویت و گسترش آن نیاز به حمایت‌های بیشتر مسئولان امر در استان مازندران و کشور داریم.

مجری طرح شهاب نکا درباره روند فعالیت طرح شهاب نکا،اظهار کرد: پیگیری و گسترش این طرح به صورت ویژه در دستور کار است به طوریکه یکی از برنامه‌های بنده گسترش آن در سطح کشور است.

وی با اعلام اینکه این افراد در رشته‌های رباتیک، ریاضی،زبان،چرتکه، ریاضی آسان،آموزش کامپیوتر، فیزیک و  شیمی در حال برگزاری است، گفت: در فصول مختلف سال و پیش از کرونا برگزاری کلاس‌های نقاشی، عربی، هنرهای دستی، قرآن، خیاطی برگزار شده است.

محمدپور در پاسخ به این سؤوال که میزان هزینه دریافتی از خانواده دانش آموزان برابر با شهریه‌های مصوب اعلام شده است، گفت: هزینه‌ها بسیار کمتر از مبالغ شده مصوب است و شرکت دانش آموزان به دلیل کیفت مناسب مباحث آموزشی است، به دلیل افزایش کیفت برگزاری کلاس‌ها در مدراس به دانش آموزان اعلام می‌شود که از ظرفیت این کلاس‌ها برای تقویت بنیه آموزشی استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه اولویت اول ما کیفت کار است، گفت: برای استعدادهای برتر کلاس‌های رایگان برگزار می‌شود که تاکنون ۱۵ نفر از ظرفیت این کلاس‌ها استفاده می‌کنند.

مجری طرح شهاب با اعلام اینکه برای پذیرش دانش آموزان در کلاس‌های استعداد برتر آزمون ورودی برگزار می‌شود، یادآور شد: این آزمون در طول سال در دستور کار برنامه‌های آموزشگاه برگزار شود.

وی یکی از برنامه‌های طرح شهاب شهرستان نکا را برگزاری دوره‌های بازدید دانش آموزان از مراکز دانشگاهی معتبر در سطح کشور اعلام کرد و گفت: در صورت فروکش کردن کرونا بازدید علمی حضور در دانشگاه امیرکبیر تهران را در دستور کار داریم که دانش آموزان و نخبگان فعال در این مجموعه با قابلیت‌ها و کارکردهای این مجموعه آشنا شوند.

محمدپور هدف از اجرای این طرح را ایجاد انگیزه در بین نخبگان علمی عنوان کرد.

وی با اعلام اینکه طرح شهاب بسیج علمی شهرستان نکا از سال ۹۴ در شهرستان نکا کلید خورده است، گفت: نخبگان و استعدادهای درخشان زیادی از خدمات این طرح استفاده کردند اما در حال حاضر برای هزار و ۸۶۰ نفر ما کارت صادر کردیم و در حال دریافت مباحث آموزشی هستند.

مجری طرح شهاب و بنیان گذار شرکت دانش بنیان شوسو در شهرستان نکا درباره روند تولید فعالیت این مجموعه تولیدی، گفت: تولیدات ما به خوبی در حال انجام است اما برای فروش نیاز به حمایت‌های جدی از سوی متولیان امر داریم.

وی با اعلام اینکه تولیدات مجموعه ما فرصت خوبی برای صرفه جوئی و جلوگیری از پرت انرژِی برقی است، گفت: مسئولان اجرایی در شهرستان نکا و سایر استان‌ها هم می‌توانند در این زمینه همکاری مناسب تری داشته باشند.

محمد پور درباره قابلیت تولیدات شرکت شوسو، گفت: ضمن صرفه جوئی در مصرف انرژی زمینه افزایش عمر لامپ را نیز فراهم می کند و قابلیت استفاده در تابلوها و محوطه‌های شهری را نیز دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، لامپ شوسو در شرکت دانش بنیان وابسته به طرح شهاب شهرستان نکا تولید می‌شود.

تولیدات این مجموعه در سال ۹۹ آغاز شده و برای تداوم فعالیت نیاز به همراهی مسئولان شهرستانی دارد.

کلیدهای هوشمند شوسو برای مصرف بهینه برق و افزایش عمر لامپ‌ها ساخته شده و نگرانی برای خاموش و روشن کردن لامپ‌ها به ویژه زمان مسافرت را از بین می‌برد، این دستگاه به صورت خودکار نسبت به خاموش و روشن کردن لامپ اقدام کرده و برای کنترل روشنایی لامپ های منازل، فضای سبز و پارک ها، محوطه‌ها، مرغداری ها، دامداری‌ها و هوشمند سازی تابلوهای مغازه و شرکت های تولیدی قابل استفاده است.

 

 

 

 

مخاطبان گرامی، محتوا و ادعاهای مطرح‌شده در این مطلب، صرفاً جهت گردآوری، بررسی و انتشار اخبار، مطالب، رویکردها و دیدگاه‌های سایر رسانه‌ها منتشر شده و ادعاها و القائات احتمالی این مطالب هرگز مورد تأیید پایگاه خبری پیک نکا نیست، لذا ممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این مطلب درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید.

(Visited 8 times, 1 visits today)
لینک کوتاه : http://peykneka.ir/?p=33815

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.