• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 15 - صفر - 1443
  • برابر با : Wednesday - 22 September - 2021

اخبار ویژه

اجتماع عزاداران حسینی در حرم شهدای گمنام نکا + پوستر ضرورت عزم ملی برای احیای میانکاله/ منطقه آزاد نیاز جدی مازندران است کشف ۱۲۲ فقره سرقت در شش شهر مازندران تبیین درست فلسفه اربعین، راه روشنی را برای جاماندگان از این قافله ترسیم می کند اختصاص عوامل انگیزشی برای استادان فعال در جذب دانشجو قطع زنجیره انتقال کرونا در نکا با اجرای رزمایش هوشمند طرح شهید سلیمانی فاز نخست ایمن‌سازی خط ۳۰ اینچ انتقال گاز به شمال کشور در منطقه ۴ عملیات انتقال گاز انجام شد کامیون‌داران نکا یک سال سهمیه لاستیک دریافت نکرده‌اند موسی خلیلی به عنوان شهردار نکا ابقا شد مردمی بودن و دوری از اشرافی گری در دستور کار مسئولان باشد کشف مواد مخدر در ساری و نکا تعداد بستری ها به ۲۵۵۲ نفر رسید/بستری ۳۳۸ کرونایی جدید در ۲۴ شاعر گذشته/۱۷ شهرستان از وضعیت قرمز خارج شدند جلوگیری از انحرافات و افراط گری در عزاداری نیازمند اطلاع رسانی به موقع است عمل صالح و ایمان پشتوانه محکمی برای انسان و روز قیامت است برگزاری مراسم عصر شعر عاشورایی «بوریا» در مازندران تصاویر/ آیین قرعه‌کشی مسابقه کتابخوانی «از فیضیه تا الرشید» در نکا

2

انهدام ۵ پایگاه هوایی و خطوط نفتی رژیم صهیونیستی با پاسخ موشکی مقاومت فلسطین/ آسمان سرزمین‌های اشغالی؛ آشیانه موشک‌های مقاومت

  • کد خبر : 34687
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۳:۳۸
نماینده حماس در تهران به هدف قرار گرفتن پنج پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی ظرف ۴۸ ساعت روزهای شنبه و یکشنبه اشاره و از انهدام یکی از پایگاه‌های جنگنده‌های این رژیم کودک‌کش پیرو پاسخ موشکی مقاومت خبر داد.

به گزارش پیک نکا، نماینده حماس در تهران به هدف قرار گرفتن پنج پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی ظرف ۴۸ ساعت روزهای شنبه و یکشنبه اشاره و از انهدام یکی از پایگاه‌های جنگنده‌های این رژیم کودک‌کش پیرو پاسخ موشکی مقاومت خبر داد و افزود: از طرفی هم خط نفتی آن‌ها هدف موشک‌های بومی مقاومت قرار گرفت.

خالد قدومی  به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و  مقاومت فلسطین در برابر حملات رژیم کودک‌کُش صهیونیستی را جبهه نبرد حق علیه باطل برشمرد و گفت: مردم و غیر نظامیان در حملات و تجاوزهای هفت دهه  اشغال‌گری این رژیم جعلی در فلسطین، هدف این رژیم صهیونیستی هستند و می‌خواهند روحیه مردم فلسطین را در مسیر مقاومت کاهش دهند.
نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه جبهه مقاومت فلسطین حماس و جهاد اسلامی موشک‌هایی را به سرزمین اشغالی شلیک کردند، از انهدام نمادهای سیاسی و نظامی این رژیم جعلی پیرو پاسخ مقاومت فلسطین به حملات ریژِم صهیونیستی خبر داد و تصریح کرد: نمادهای سیاسی و نظامی این رژیم هدف قرار گرفت.
انهدام پنج پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی، در جریان پاسخ موشکی مقاومت فلسطین/ فرار مقامات نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی به پناهگاه‌ها از ترس مقاومت فلسطین
فرار بیش از ۷۰ درصد جامعه افراطی رژیم صهیونیستی به پناهگاه‌ها
قدومی از فرار بیش از ۷۰ درصد جامعه افراطی رژیم صهیونیستی به پناهگاه‌ها، سخن گفت و افزود: این افراد هم اکنون به این شکل در پناهگاه‌ها زندگی می‌کنند و از قدرت مقاومت فلسطین ترس و وحشت دارند.
جبهه مقاومت در جهان اسلام، پشتیبان مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین
نماینده حماس در تهران، جبهه مقاومت در جهان اسلام را پشتیبان مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین دانست و اضافه کرد: جبهه مقاومت، ستون اصلی حمایت از فعالیت‌ها و مبارزات مردمی ملت فلسطین در قدس، غَزه و کرانه باختری است.
قدومی بر پیروزی‌های جداگانه جبهه مقاومت در کنار ایستادگی برابر رژیم صهیونیستی تأکید کرد و این موفقیت‌ها را حاصل الگوی مدرسه فکر مقاومت در تاریخ مبارزات ۷۰ ساله مقاومت با این رژیم جعلی برشمرد و گفت: جبهه مقاومت نه تنها در برابر این رژیم کودک‌کش ایستاده، بلکه پیروزی‌های زیادی هم در عملیات‌های مختلف علیه رژیم صهیونیستی به‌دست آورده است.

نماینده حماس در تهران به هدف قرار گرفتن پنج پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی ظرف ۴۸ ساعت روزهای شنبه و یکشنبه اشاره و از انهدام یکی از پایگاه‌های جنگنده‌های این رژیم کودک‌کش پیرو پاسخ موشکی مقاومت خبر داد و افزود: از طرفی هم خط نفتی آن‌ها هدف موشک‌های بومی مقاومت قرار گرفت.

درخشش «عیاش» و «قاسم» در آسمان گُنبد آهنین زنگ‌زده
قدومی از شلیک موشک «عیاش» با برد ۲۵۰ کیلومتری در جریان پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به جنایات رژیم صهیونیستی طی روزهای گذشته خبر داد و اضافه کرد: تحلیل‌گران رژِیم صهیونیستی اعتراف کردند که آسمان سرزمین‌های اشغالی آشیانه موشک‌های مقاومت است.
موشک‌های جبهه مقاومت بومی هستند
نماینده حماس در تهران در پاسخ به این سؤال که آیا موشک‌های جبهه مقاومت فلسطین بومی هستند؟، بر بومی‌ بودن موشک‌های جبهه مقاومت به خصوص در فلسطین تأکید کرد و افزود: موشک‌های شلیک شده از سنگر مقاومت فلسطین به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی عاریه‌ای نیست.
انهدام پنج پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی، در جریان پاسخ موشکی مقاومت فلسطین/ فرار مقامات نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی به پناهگاه‌ها از ترس مقاومت فلسطین
قدومی با اشاره به وجود یک تاریخچه پشت قدرت موشکی جبهه مقاومت به ویژه در فلسطین، اضافه کرد: با افزایش توان مقاومت و یاری دوستان جبهه مقاومت به ویژه فرماندهانی بزرگ در رأس آن‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، وارد عرصه ساخت موشک‌های بومی شده‌ایم، فناوری افزایش برد این موشک‌ها هم بومی بوده و با استفاده از انتقال تجربیات برادران مختلف در جبهه مقاومت به خصوص برادران ایرانی این مهم صورت گرفته است.
نماینده حماس در تهران از فرار مقامات نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی به پناهگاه‌ها خبر داد و تعطیلی فرودگاه «بن گوریون» را اقدامی تحمیلی به دشمن به عنوان قطره‌ای از دریای خسارت‌های اقتصادی تحمیلی به رژیم صهیونیستی در پاسخ جبهه مقاومت فلسطین به جنایات این رژیم کودک‌کش دانست و تصریح کرد: خسارات نظامی هم در کنار این موضوع به دشمن صهیونیستی تحمیل شده است.
رژیم صهیونیستی، دشمن مشترک اُمت اسلام و تهدید امنیتی بین‌المللی
قدومی رژیم صهیونیستی را دشمن مشترک اُمت اسلام و یک تهدید امنیتی بین‌المللی نه تنها برای فلسطین و کشورهای وابسته به جبهه مقاومت، بلکه برای جهان برشمرد و بر نابودی این رژیم صهیونیستی به عنوان هدف مشترک اُمت‌های اسلامی در جهان اسلام، تأکید کرد و افزود: باید این نگاه را به وجود این رژیم کودک‌کش در جهان اسلام داشت.
رژیم صهیونیستی، نسبت به قوانین بین‌الملل بی‌تفاوت است
وی با معرفی رژیم صهیونیستی، رژیمی جعلی بی‌تفاوت نسبت به قوانین بین‌المللی، تصریح کرد: این رژیم کودک‌کش به هیچ عنوان احترامی برای مرزهای اسلامی قائل نیست.

وحدت اضلاع جبهه مقاومت، لازمه تسریع در تحقق نابودی رژیم صهیونیستی

نماینده حماس در تهران وحدت اضلاع جبهه مقاومت را لازمه تسریع در تحقق نابودی این رژیم جعلی دانست و اظهار داشت: باید برنامه‌ای مشترک در این مسیر داشته باشیم، حلقه‌های ائتلافی مقاومت هم با وحدت خود با دفاع از عزت اسلام، مسیر مقاومت را تا رسیدن به پیروزی نهایی که آن نابودی رژیم صهیونیستی است پر قدرت ادامه دهند.

 

 

 

 

 

 

 

مخاطبان گرامی، محتوا و ادعاهای مطرح‌شده در این مطلب، صرفاً جهت گردآوری، بررسی و انتشار اخبار، مطالب، رویکردها و دیدگاه‌های سایر رسانه‌ها منتشر شده و ادعاها و القائات احتمالی این مطالب هرگز مورد تأیید پایگاه خبری پیک نکا نیست، لذا ممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این مطلب درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید.

(Visited 5 times, 1 visits today)
لینک کوتاه : http://peykneka.ir/?p=34687

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.