• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

اخبار ویژه

مبارزه ویژه با مگس مدیترانه‌ای در نکا افتتاح سه واحد مسکن محرومان به مناسبت هفته بسیج در نکا تخصیص ۴۰ درصد از اعتبار بهزیستی نکا در ۶ ماه نخست ۱۴۰۰ روز مازندران و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هنری هنرمندان نکا برگزاری جشن فرهنگ و هنر تبرستان در تالار وحدت تهران ۵۰ لیتر در ثانیه افزایش دبی تامین آب ۴ شهر در استان مازندران شرایط حضور دانش‌آموزان در مدارس مازندران گاز کدام مناطق مازندران امروز و فردا قطع است؟ برآیند ۶ سال مذاکره فرسایشی لغو تحریم بود یا دو برابر شدن آن؟! نبویان: نظارت‌های فراپادمانی آژانس را نمی‌پذیریم/ برجام تحریم‌ها را بیشتر کرد از سوچلما تا بلژیک؛ پای صحبت‌های والیبالیستی با «خونِ آبی»/ کریمی: ضعیف بودن حریفان یک شوخی است جاده‌ای که استاندارد نیست/حل مشکل روشنایی شاید وقتی دیگر! حضور پُرقدرت مازندران در مسابقات کیوکوشین ساکاموتو کشور تک درنای سیبری در معرض خطر بحرانی انقراض است نو شدن جاده‌های مازندران صید ۲۱۵ تن ماهی استخوانی در مازندران

2
در نشست شورای پژوهشی ستاد امر به معروف مازندران مطرح شد:

استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

  • کد خبر : 32063
  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۵۶
استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه
در نشست شورای پژوهشی ستاد امر به معروف مازندران مطرح شد: استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

به گزارش پیک نکا، اولین نشست اعضای شورای پژوهشی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در محل دفتر کار دبیر این ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، اولین نشست شورای پژوهشی این ستاد با حضور مهندس محمدی و اعضای اصلی این شورا در محل دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در ساری برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر سیفی سرپرست دفتر پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن خیر مقدم و بیان اهداف تشکیل این شورا، به تشریح برنامه‌ها به ویژه در بحث تولید محتوا، افکار و راهبرد‌های ستاد بر اساس اولویت‌های موجود در استان پرداخت.

در ادامه مهندس محمدی با اشاره به اینکه متأسفانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی سال‌های اخیر به واسطه رفتار‌های غیر کارشناسی دچار آسیب‌های جدی شده است، افزود: آنچه که قانون اساسی و نظر امامین انقلاب است و جامعه امروز از این نهاد انقلابی انتظار دارد در واقع احیای این فریضتین در تمامی شئون آن می‌باشد که نیازمند تغییر رویکرد اساسی در این مجموعه است.

وی افزود: یکی از کار‌هایی که ستاد در برنامه میان مدت خود به دنبال پیاده سازی آن است این است که این فریضه در جامعه جاری و ساری شود و بکارگیری ظرفیت علمی نخبگان برای این مهم نکته‌ای بسیار حائز اهمیت است که ستاد استان اقدامات خوبی را در این حوزه انجام داده و تلاش داریم تا ظرفیت مراکز آموزش عالی، حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش را در این حوزه پای کار بیاوریم.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه در گذشته افراد با داشتن یک کارت طلایه داران در تمامی حوزه‌ها ورود و بعضا هم دجار آسیب‌های شدید جسمی و روحی می‌شدند، اظهار ساخت: در رویکرد جدید بنا داریم تا افرادی که می‌خواهند به حوزه‌های مختلف به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر ورود کنند حتماً تخصص کافی را دارا باشند و به شکل صحیح و منطقی و با کار علمی و کارشناسی به آن موضوع ورود داشته باشند.

1ee034fd 035d 441a bd09 eb104a88facc 1024x768 - استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه 3cf0124f bb91 415c 808a 7236e4d07301 1024x768 - استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه 4d828a66 44f0 4170 9402 844ebb3b8e23 1024x768 - استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه 58e3479e e358 4084 b4ee b961ea839c44 1024x768 - استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه 30297eef e3ae 4db3 bebc 35d35295e405 1024x768 - استفاده از ظرفیت نخبگان جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد عنوان کرد
بررسی تخصصی و ارائه راهکار در حوزه فریضتین، هدف اصلی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر

عضو شورای مرکزی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر کشور: بررسی ریشه‌ای و تخصصی امر به معروف و نهی از منکر، جایگاه، مراحل، چگونگی اجرای فریضتین در جامعه و ارائه راهکار در این حوزه از اهداف اصلی مطالعاتی این پژوهشکده می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد عضو شورای مرکزی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر کشور که به عنوان مهمان ویژه از طریق ویدئو کنفرانس در نخستین