• امروز : سه شنبه - ۱۱ آذر - ۱۳۹۹
  • برابر با : 16 - ربيع ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 1 December - 2020
2

آغاز کمپین جهانی در حمایت از واکسن « اسپوتنیک وی»

  • کد خبر : 24505
  • 09 نوامبر 2020 - 14:06
در شبکه‌های اجتماعی بنیاد سرمایه‌گذاری های مستقیم روسیه، بنیاد مستقل فدراسیون روسیه و مرکز علمی –تحقیقاتی اپیدمولوژی و میکروبیولوژی «گامالیا» آغاز کمپین بین‌المللی واکسن روسی اعلام شد. این کمپین در شبکه‌های اجتماعی برگزار می شود که در جریان آن، کاربران شبکه های اجتماعی آخرین و موثق‌ترین اطلاعات در باره واکسن روسی را دریافت خواهند کرد. کمپین از هشتگ#SputnikV استفاده می کند. و کانال های واکسن #SputnikVدر شبکه های اجتماعی در باره جریان آزمایشات بالینی، تولید و واکسینه کردن ساکنان در کشورهای مختلف برای کاربران تعریف می کنند. دانشمندان مرکز علمی –تحقیقاتی اپیدمولوژی و میکروبیولوژی «گامالیا» در باره ساخت واکسن و تکنولوژی که در ساخت واکسن «اسپوتنیک وی» روسیه بکار گرفته شده است، توضیح می دهند. افرادی که با #SputnikV واکسینه شده اند تجربه شخصی خود را تعریف می کنند. کانال های #SputnikV در شبکه های اجتماعی در آینده مبدل به پلتفرم‌های اصلی برای درج اخبار مربوط به واکسن، انتشار اطلاعات در باره تعداد افرادی که واکسینه شدند و روند تولید خواهد شد. این کانال ها همچنین مراسم گسترده مرتبط با واکسن و مصاحبه با کارشناسان معروف را پخش خواهد کرد. اطلاعات در باره واکسن #SputnikV در پلتفرم‌های ذیل قابل دسترسی است: Twitter Facebook Instagram Youtube واکسن #SputnikV، اولین واکسن به ثبت رسیده در جهان است که بر اساس پلتفرم بخوبی مطالعه‌شده وکتور آدنوویروس انسان ساخته شده است. هم‌اکنون واکسن #SputnikV از جمله 10 واکسن ساخته شده در جهان است که در فهرست سازمان جهانی بهداشت وارد شده است. فاز سوم آزمایشات کلینیکی این واکسن روبه پایان است و تولید انبوه آن پس از این مرحله آغاز خواهد شد. روسیه برنامه ثبت سریع و پیش‌صلاحیت واکسن #SputnikV را برای سازمان جهانی بهداشت ارسال کرده است. هم اکنون تحقیقات کلینیکی #SputnikV در فدراسیون روسیه با شرکت 40000 داوطلب انجام می شود. آزمایشات بالینی در جمهوری بلاروس، امارات متحده عربی، هند و برزیل جریان دارند. کریل دمیتریف، مدیر عامل بنیاد سرمایه‌گذاری های مستقیم روسیه اعلام نمود:«توجه اصلی کمپین ما در شبکه های اجتماعی به ارائه آخرین اخبار و اطلاعات در باره واکسن برای مخاطبان جهان مبذول خواهد شد. افزون برآن، کمپین ما باید امید رهایی هر چه زودتر از پاندمی کووید -19 و امکان بازگشت به زندگی عادی بدون قرنطینه را به مردم منتقل کند. در زندگی کنونی، آنها دوباره می توانند دوستان خود را ملاقات کنند، به موزه و تئاتر و رستوران رفته و آزادانه به مسافرت بروند. شرکت های کوچک و تجارت خرد، بدون محدودیت می توانند به فعالیت خود ادامه بدهند و بهروزی کارمندان و خانواده های آنها تأمین خواهد شد. ما از مردم کشورهای مختلف دعوت می‌کنیم به کمپین ما بپیوندند و از واکسن #SputnikV حمایت کنند».
neka

به گزارش پیک نکا، در شبکه‌های اجتماعی بنیاد سرمایه‌گذاری های مستقیم روسیه، بنیاد مستقل فدراسیون روسیه و مرکز علمی –تحقیقاتی اپیدمولوژی و میکروبیولوژی «گامالیا» آغاز کمپین بین‌المللی واکسن روسی اعلام شد.

این کمپین در شبکه‌های اجتماعی برگزار می شود که در جریان آن، کاربران شبکه های اجتماعی آخرین و موثق‌ترین اطلاعات در باره  واکسن روسی را دریافت خواهند کرد. کمپین از هشتگ#SputnikV استفاده می کند. و کانال های واکسن #SputnikVدر شبکه های اجتماعی  در باره جریان آزمایشات بالینی، تولید و واکسینه کردن ساکنان در کشورهای مختلف برای کاربران تعریف می کنند.

دانشمندان مرکز علمی –تحقیقاتی اپیدمولوژی و میکروبیولوژی «گامالیا» در باره ساخت واکسن و تکنولوژی که در ساخت واکسن «اسپوتنیک وی» روسیه بکار گرفته شده است، توضیح می دهند. افرادی که با #SputnikV واکسینه شده اند تجربه شخصی خود را تعریف می کنند. کانال های #SputnikV در شبکه های اجتماعی در آینده مبدل به پلتفرم‌های اصلی برای درج اخبار مربوط به واکسن، انتشار  اطلاعات در باره تعداد افرادی که واکسینه شدند و روند تولید خواهد شد.

این کانال ها همچنین مراسم گسترده مرتبط با واکسن و مصاحبه با کارشناسان معروف را پخش خواهد کرد. اطلاعات در باره واکسن #SputnikV در پلتفرم‌های ذیل قابل دسترسی است:

Twitter

Facebook

Instagram

Youtube

واکسن #SputnikV، اولین واکسن به ثبت رسیده در جهان است که بر اساس پلتفرم بخوبی مطالعه‌شده وکتور آدنوویروس انسان ساخته شده است. هم‌اکنون واکسن #SputnikV از جمله ۱۰ واکسن ساخته شده در جهان است که در فهرست سازمان جهانی بهداشت وارد شده است. فاز سوم آزمایشات کلینیکی این واکسن روبه پایان است و تولید انبوه آن پس از این مرحله آغاز خواهد شد. روسیه برنامه ثبت سریع و پیش‌صلاحیت  واکسن #SputnikV را برای سازمان جهانی بهداشت ارسال کرده است.

هم اکنون تحقیقات کلینیکی #SputnikV در فدراسیون روسیه با شرکت ۴۰۰۰۰ داوطلب انجام می شود. آزمایشات بالینی در جمهوری بلاروس، امارات متحده عربی، هند و برزیل جریان دارند.

کریل دمیتریف، مدیر عامل بنیاد سرمایه‌گذاری های مستقیم روسیه اعلام نمود:«توجه اصلی کمپین ما در شبکه های اجتماعی به ارائه آخرین اخبار و اطلاعات در باره واکسن برای مخاطبان جهان مبذول خواهد شد. افزون برآن، کمپین ما باید امید رهایی هر چه زودتر از پاندمی کووید -۱۹ و امکان بازگشت به زندگی عادی بدون قرنطینه را به مردم منتقل کند. در زندگی کنونی، آنها دوباره می توانند دوستان خود را ملاقات کنند، به موزه و تئاتر و رستوران رفته و آزادانه به مسافرت  بروند. شرکت های کوچک و تجارت خرد، بدون محدودیت می توانند به فعالیت خود ادامه بدهند و بهروزی کارمندان و خانواده های آنها تأمین خواهد شد.  ما از مردم کشورهای مختلف دعوت می‌کنیم به کمپین ما بپیوندند و از واکسن #SputnikV حمایت کنند».

(Visited 14 times, 1 visits today)
لینک کوتاه : http://peykneka.ir/?p=24505

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.